Teade

Collapse
No announcement yet.

läbu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    läbu

    Küssa on siis selles, et kui teha resiiverile woofer, siis kas on vaja kasti filtrit. Resiiveril (YAMAHA 540) on woofri jaoks ju eraldi kanal.

    No ja juhtus ka selline asi, et üks ahv suutis mul ühe yamaha tagakõlari vasta maad visata ja kõrgsagedus kukkus kasti. Vaatasin siis huvi pärast, et mis seal sees ka on. Ei olnud mitte halli vattigi, ei mingit filtrit. 2 peerust elementi ja kõik. Kas siis tagumistele ei ole ja filtrit vaja. Kui ise ehitada, siis peaks ikka panema?

    Äga ärge näkku lööge. Las ma õpin, kunagi saan ehk ka mõne asjaliku teema ülesse :unsure:

    #2
    Originally posted by a11an@Jun 26 2004, 19:25
    Küssa on siis selles, et kui teha resiiverile woofer, siis kas on vaja kasti filtrit. Resiiveril (YAMAHA 540) on woofri jaoks ju eraldi kanal.

    No ja juhtus ka selline asi, et üks ahv suutis mul ühe yamaha tagakõlari vasta maad visata ja kõrgsagedus kukkus kasti. Vaatasin siis huvi pärast, et mis seal sees ka on. Ei olnud mitte halli vattigi, ei mingit filtrit. 2 peerust elementi ja kõik. Kas siis tagumistele ei ole ja filtrit vaja. Kui ise ehitada, siis peaks ikka panema?
    1)Kui ressiivril on oma väljund subwooferi jaoks, siis tal on ikka juba filtreeritud kõrgemad sagedused välja. Vahet pole kas kohe väljund võimsusvõimendist või eelvõimendist.

    2)See on odavate kõlarite võlu,et filter nii lihtne kui üldse olla saab ja vatti sees pole.

    Comment


      #3
      Originally posted by a11an@Jun 26 2004, 16:25
      Las ma õpin, kunagi saan ehk ka mõne asjaliku teema ülesse :unsure:
      Alusta sellest, et muudad teema pealkirja korrektsemaks.
      kris@andmevoog.eu

      Comment

      Working...
      X