Teade

Collapse
No announcement yet.

inverter toru

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    inverter toru

    on plaanis kast ehitada mis on juba bassbox proga välja arvutatud aga mõtlesin et
    kas on mõtet panna papist toru ja kas see mõjutab palju

    #2
    papist nüüd küll head toru ei saa, mine febi ja osta ikka korralik solgitoru oma kastile.

    Comment


      #3
      No kui sa mingi hästi jäiga papist toru leiad (põrandakatete poest saab sellist asja vist), siis peaks see kah hädapärast kõlbama.
      Minu kodukas

      Comment


        #4
        mul on terve hunnik selliseid papist torusid mis on vetsupaberirulli papist paksem ja jäigem

        Comment


          #5
          papist ära küll tee. tee ikka solgitorust. mina vaata kuskile poodi, küll leiad.

          Comment


            #6
            Mis papist torul viga, plastikust toru hakkab ju plärisema, see nii õhukese seinaga see sitatoru. Mis materjalist sa muidu siis kasti teed puidust või plastikust?????

            Comment


              #7
              Originally posted by Jants@Jul 21 2004, 12:02
              Mis papist torul viga, plastikust toru hakkab ju plärisema, see nii õhukese seinaga see sitatoru. Mis materjalist sa muidu siis kasti teed puidust või plastikust?????
              Miks see plastiktoru plärisema peaks hakkama?

              Comment


                #8
                ma panin papist toru ja väga hea on

                Comment


                  #9
                  kangarullidel on ka maru paksu seinaga toru aga paks sein tähendab kasti litraasi vähendamist, seega jään solgitorude juurde ... suppari nn kast autosse sai ka tehtud solgutorust ...12" solgitorust
                  -

                  Comment

                  Working...
                  X