Teade

Collapse
No announcement yet.

kõllikasti materjal???

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kõllikasti materjal???

    Mul on võimalus liimpuitu saada ükskõik mis mõõdus ja seda tasuta.Huvitab mis puit on parim.Ise kasutaks saarepuud või tamme.Okaspuu jääb vist mängust välja.Või on neil kõla suhtes üldse vahet?
    muusika on kuulamiseks

    #2
    kuskilt kuulsin, et estonia klavereid tehakse kuusest <_<

    Comment


      #3
      Originally posted by teadmamees@Jul 11 2004, 15:46
      kuskilt kuulsin, et estonia klavereid tehakse kuusest <_<
      irw

      aga jah loe kõigepealt seda linki ja siis mõtle hästi järele kas on mõtet ikka kasutada liimpuitu, mina tegin omad järeldused surnud puit on parim kui pole just kasutada 80 või vanema aastast liim puitu

      Comment


        #4
        No materjal millest plaati tootma hakkan, on kõik kuivatamised ja töötlemised läbi teind.No ei tea kas hakkan kalli raha eest, mida mul pole, ostma vineeri, või saan tasuta liimpuitu niipalju kui tahan?Viimane variant on mulle sobivam.
        muusika on kuulamiseks

        Comment


          #5
          no okaspuitu soovitaks igatahes. ja kui kruvidega ei koonerda siis ei tohiks kõveraks kuivamine ka väga probleem olla vast.

          Comment


            #6
            materjal pidavat ikkanii ära töödeldud olema, et mingid liikumist kuhigi ei tohikls olla.Eks tulevik nätab siis.
            muusika on kuulamiseks

            Comment


              #7
              No tavakõlari tegemiseks ikkagi mingi jäigem materjal parem, kui pilli jaoks vaja, siis nagu nägid, mul endalgi hämming veel hetkel, nii et ei oskagi midagi rääkida...
              Varsti hakkab Narva elektrit edastama ka hõbekaablit mööda... audiofiilidel jällegi pidu

              Comment

              Working...
              X