Teade

Collapse
No announcement yet.

pioneer ts-a6947

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    pioneer ts-a6947

    asjad ise ekvalaiseri taga, mängivad lahtiselt aknalaual teevad jõle külma ja plekist häält. milles viga??

    #2
    Selles ju asi ongi, et nad sul lahtiselt aknalaual on. Pole ka ime, et nad sellist häält teevad.
    Minu kodukas

    Comment


      #3
      kas sul on plastik w klaas aknad
      radiotehnika y-101:estonia ac-031:logitech 22w woofer:bochmann zx-122n;s-90 subbaka kastis..igatahes müdistab küll.....

      Comment


        #4
        klaas aknad ikka aga kas neile on kaste vaja/ milliseid kui suuri

        Comment


          #5
          Kuna need on auto kõlarid (niiöelda freeair), siis tahavad nad hästi suurt kasti. Üleüldse, kasti panna on neid mõtetu. Pead arvestama umbes auto pagasniku suuruse kastiga!
          Minu kodukas

          Comment


            #6
            ei usu et kasti ehitan aga üritan midagi välla mõelda

            Comment


              #7
              tuli siis uus idee et neid sis kunagi tornides kesksaguduskõllidena kasutada

              Comment


                #8
                ehita omale mingisse laua sisse need k6larid ma m6tlesin et v6iks teha m6nikord proovi et mis juhtuma hakkab
                Mäll-mäll

                Comment


                  #9
                  Originally posted by feel_the_bass@Aug 8 2004, 21:29
                  ehita omale mingisse laua sisse need k6larid ma m6tlesin et v6iks teha m6nikord proovi et mis juhtuma hakkab
                  laua sisse `? mis sa sellega mõtlesid ?

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by jannozz50+Aug 9 2004, 14:40--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ Aug 9 2004, 14:40)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-feel_the_bass@Aug 8 2004, 21:29
                    ehita omale mingisse laua sisse need k6larid ma m6tlesin et v6iks teha m6nikord proovi et mis juhtuma hakkab
                    laua sisse `? mis sa sellega mõtlesid ? [/b][/quote]
                    siis annab auto pakiruumi mõõtmed välja
                    Sound Blaster Live! 5.1 + Sansui AU-9500 + TU-9500 + 2xEstonia 35 AC-021
                    www.sansui.us/AU-9500.htm

                    Comment

                    Working...
                    X