Teade

Collapse
No announcement yet.

Näpud sügelesid veits ja ...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Näpud sügelesid veits ja ...

    Sai kunagi ehitada üks väike riiulikõlar, mille värvisin katsetamise pärast valgeks. Kuna valge värv on kiiresti määrduv ja minupoolne viimistlus kõige parem polnud, siis sai selle elustamine Türil olles uuesti käsile võtta. Otsustasin värvida poolläikega pruuniks, mis iseenesest väga kena värv. Kõrgsagedus sai ka panna 10GD-35, enne oli 3GD-31, mille kõla mulle üldse ei meeldinud.
    Kõlari heli on selline kerge ja täpne,ennast pani ka imestama,et kuidas sellised vanad veneaegsed elemendid nii mõnusat heli teevad. Bass on täpne ja kõlav, mis on vist tänu sellele,et alumise otsa lõikasin ära. Suur rõhk on pandud kõrgetele sagedustele, seetõttu tuligi kõrgsagedus välja vahetada.

    Siin siis mõningad pildid kah

    Midbass: 6GD-6
    Tweeter: 10GD-35
    Sagedusriba: ~150-20 000Hz
    Tundlikus: 84dB
    Takistus: 4 Om
    Lõikesagedus: 5kHz

    #2
    Tubli töö, hea näha, et sinus ka veel ettevõtlikust leidub.
    Kõlari kohta ütlex ka seda, et mis hästi tehtud, see türil tehtud
    S A C
    Siberian Audio Concept

    Comment


      #3
      Tänu su müüdud "küttele" sai see valmis :P

      Comment


        #4
        ma ei ole siiamaani saanud pihta selle kasti disaini-ideele, mille kohaselt esimene ja tagumine külg on kasti üldlaiusest peenemad. või kas kasti tükkide arvutamise ajal longas matemaatika natuke üle künga?

        Comment


          #5
          See oligi nii mõeldud,et esimene ja tagumine plaat on väiksemad kui seinad. Tahtsin midagi teistsugust teha kui tavalised kastid, aga alati võite avaldada arvamust selle üle,et "Kas nii sobib või mitte"....

          Comment


            #6
            Kusjuures see disainiline pool on täitsa hea mõttega minu arust - värvilahendus ja valjukate paigutus kuidagi klapivad. Teed katte ette veel ja ongi väga ok asi.
            Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
            indrek@sac.ee, +3725174765

            Comment


              #7
              väga viis kast

              Comment


                #8
                täitsa kena kõll. filter oleks aga küll nagu abo raamatust copy ja paste

                Comment


                  #9
                  Originally posted by teadmamees@Aug 4 2004, 00:03
                  täitsa kena kõll. filter oleks aga küll nagu abo raamatust copy ja paste
                  Paint'is joonistasin ja netis oleva kalkulaatoriga arvutasin... Aga väga võimalik,et täppi läks.. Oleks varem teadnud, sis oleks kalkulaatori otsimisega aega kokku hoidnud :P

                  Comment


                    #10
                    väga hästi tehtud kast suurepärane viimistlus selle eest 5+ aga minule isiklikult väv ei meeldi liiga hele pruun.....kõlari raamiga oleks võinud ka midagi ette võtta ntx mustaks värvida... aga see minu arvamus ...igalyhel oma maitse
                    TeamRMS

                    Comment


                      #11
                      Kõlari raamidega ma veel midagi teen, ning on plaanis ka riidest kaitse ette teha..

                      Comment


                        #12
                        tõesti ilus, tekib samuti soov selliseid asju teha

                        Comment


                          #13
                          kuskilt lugesin et esimese asjana peaks kõlaritel katted maha kakkuma, et helipilti parandada ja järgmise asjana nõeltele tõstma et põrand kõike endale ei saaks ja palju muud huvitavat krrami ... te siin hullud audifiilid ja kuidas nüüd siis katted peale? :unsure:
                          -

                          Comment


                            #14
                            Kõlaritel on kummist jalad all. Katted selle pärast,et teised ei saaks elemente sõrmedega näppida-nagu kombeks ja need ei näe kõige ilusamad välja kah. Eks see riie jah hakkab mingil määral neid kõrgeid püüdma, aga ma ei usu,et seda eriti tajub..

                            Comment


                              #15
                              ilus küll jah, selles suhtes väga hea, aga kas ainult tundub mulle, või on tõesti see tagumine invert ava veidi loperguse kujuga? :P

                              Comment

                              Working...
                              X