Teade

Collapse
No announcement yet.

Madisoni elemendid...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Madisoni elemendid...

    Kas eestis on sellise firma nagu Madison valjuhääldeid myya(niipalju kui olen otsinud ei ole)... või siis on äkki mõni kauplus, mille kaudu saaks neid tellida??? Oleks ka selline pakkumine et äkki keegi liigub USAsse et siis tooks mingi koguse neid sealt ära ja siis maksaks kinni selle toomise... Tegemist siis kontsert kõlaritele mõeldud valjuhäälditega... Aimu võib saada siit, millega tegu on...

    #2
    oleks isegi huvitatud aga mis hinnad on?
    Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
    * Toitelüüdid
    * Kõlari kummilõdvik
    * Elekter
    * Kõrvad
    * Naabri närvid

    Comment


      #3
      mujalt hindasid ei leidnud kui ebayst... seal igaljuhul anti pea ilma rahata neid...

      Comment


        #4
        Vaat lehe alla ossa... ja ytle et ple iludused aga hinda ikka pole :angry:

        Comment


          #5
          Leidsin ka mingid hinnad

          Kingaudio hind või mis?

          Comment


            #6
            mulle pakuks huvi 4tk 15" Madison Warrior 15 $35.00 see teeks eesti rahas 500.- tk ehk siis 2k kokku, tuttavaga pooleks nagu. aga kuhu kohale minna et raha letti pista?

            edit: 2tk 18" Warrior v6ibolla sobiks paremini, 750.- eeq tk oleks sellel
            Mis kulub helitehnika juures kõige rohkem?
            * Toitelüüdid
            * Kõlari kummilõdvik
            * Elekter
            * Kõrvad
            * Naabri närvid

            Comment


              #7
              Teeb selline asi http://www.steelsound.com/product.cfm?ProductID=1035 korralikku häält ka. Kahtlaselt väike magnet on sellel.

              Comment


                #8
                väike magnet... 2,5kg... ag seda ei tea kas häält teeb... aga andmete järgi need ikka päris julmad asjad...

                Comment


                  #9
                  hm . elemendid hakkavad odavaks minema .. äge . aga ennem kui keegi usasse minema hakkab , öelge mulle ka tahan 15" warriori 35usd eest ! :P

                  Comment


                    #10
                    irw, oleks suve algusepoole keegi ärkand, siis ma oleks saand, sõber käis nimelt USAs :P

                    Comment


                      #11
                      asoo no kui keegi peaks minema , siis helistage : 56 90 62 13 , joonas

                      Comment

                      Working...
                      X