Teade

Collapse
No announcement yet.

Kõllid resiiver STR DE695/S SONY-le

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kõllid resiiver STR DE695/S SONY-le

    Tere tahax teada mis kõllid sobix STR DE695/S SONY resiiverile ja tahax teada kas see hea resiiver üldse on. üx kutt tegi pakkumise ja sooovitas eltax- universe kõlle 2x front 2x surround ja center kõlar. Hind neil kõllidel olex 4290.- Nii, aga küsix et kas need kõllid on head sest ise ei tea eltaxist midagi ja ma tahax oma kodukino süsteemile ikka väga head kvaliteeti ja häid kõlle. Loodan et oskate mind aidata ja soovitada mulle midagi..

    #2
    Defineeri "hea kvaiteet".
    Kas kogu kupatus on 4.3K eest? Need on uued asjad? Ei ole sellise hinna eest suurt usku sellesse komplekti - kuidagi äbarad on need Eltaxid.
    Erinevad audio-videolahendused, helisüsteemide projekteerimine, konsultatsioon, audio-videotehnika paigaldus, häälestus, kõlarite ehitus, mööbel - http://sac.ee/
    indrek@sac.ee, +3725174765

    Comment


      #3
      OK hea kavliteet peab tähendama ka "head kvaliteeti" ja seda 4.3 ärge arvestage hind on savi peaasi et üle mõistuse ei lähe ja ma arvasin ka et need eötaxid äbarikud aga palun aidake soovitage midagi head.....

      Comment


        #4
        Ma arvan, et SONY resiiver ei ole hea. Need Eltaxi kõllid on kuidagi peerused su 5*120 w resiiveri taha. Räägi, kui suur tuba sul on ja kui kaugel on tv sofast või midagi taolist.

        Comment


          #5
          OK aga soovitage miskit paremat resiiverit siis palun, mul veel see SONY pole ostetud. Lisan oma toa joonise ka. Palun öelge siis kuda ma peax kõllid paigutama, ja küsimus jääb milllised kõllid.


          PS!! Mööblit ja telekat saab alati liigutada Toa joonis

          Comment


            #6
            Originally posted by a11an@Aug 3 2004, 06:11
            Ma arvan, et SONY resiiver ei ole hea. Need Eltaxi kõllid on kuidagi peerused su 5*120 w resiiveri taha. Räägi, kui suur tuba sul on ja kui kaugel on tv sofast või midagi taolist.
            Omal on Sony ressiiver 5*80,ma küll midagi halba ei ütle!!Mark on STR-DE485E :lol:

            Comment


              #7
              Eltaxid on jah äbarikud. Hindki kuidagi väga odav neil. Anttilas müüdi ka neid kõlle ja komplektis oli minu mäletamist mööda siis 5 kõlarit (2 esi 2 tagumist ja keskkõlar) aga hind oli väga odav u. 4500EEK. Palju receiveri eest muidu küsitakse ka? Tegelikult on asi nii et mine kuula ja siis otsustad ise kas sulle meeldib või ei see sony receiver oma kõrv on kuningas

              Comment


                #8
                Usun ise ka et äbarikud on... aga siis mida siinnne rahvas soovitab. Kas kodumaised Audesed on head??? Ja resiiver olex muidu poes 5800.- Aga jah üx kutt ikka rääkis et tal on see resiiver, käisin ise ka ta juures kuulamas ja väga hea tundus küll. Aga jah mis kõllid, mis marki???

                Comment


                  #9
                  Ma arvan, et esimene asi mida sa tegema peaksid on ostma korralikud esimesed kõlarid - see nagu kõige suurem väljaminek. Pole mõtet kõike korraga osta, kui esimesed kõlarid olemas, siis hakkad tasapisi teisi juurde otsima, mis sinu süsteemiga kõige paremini sobivad.

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by brinkman22@Aug 3 2004, 12:30
                    Usun ise ka et äbarikud on... aga siis mida siinnne rahvas soovitab. Kas kodumaised Audesed on head??? Ja resiiver olex muidu poes 5800.- Aga jah üx kutt ikka rääkis et tal on see resiiver, käisin ise ka ta juures kuulamas ja väga hea tundus küll. Aga jah mis kõllid, mis marki???
                    Audesed on väga head ja kvaliteetsed kõlarid seda võib kinnitada ka foorumirahvas ja tugev läbilöök on ka välismaal ja no see firma räägib juba enda eest. Palju muidu oled nõus kulutama kõlarite peale?
                    Receiver osta ära kui sulle heli meeldib see ju ongi kõige tähtsam.

                    Comment


                      #11
                      SONY resiiver teeb enam vähem korralikku häält ainult AUDESE KASTIDEGA loe AUDES juba ammu kindlaks tehtud väga paljude katsetega võrdluse teel väga paljude muude kastidega. AUDES JA AINULT AUDES jahugu tarkpead palju tahavad.

                      Comment


                        #12
                        Ärge ajage et see sony on norm vms sellepärast et mul oli str 595 ja see ei kõlba nagu mitte kuskile, heli on ikka väga väga koba, vene võimud kah paremad ja muide selle võimsuse poole pealt hea kui see str 695 mingi 5*40w on vms.
                        Seda resiivrit ei soovita mitte üldse kohe

                        Comment


                          #13
                          Kui sulle see sony meeldib, siis osta ära. ise valiksin selle raha eest yamaha. osta enne ikka jah esikõlarid (audes) ära. Keskmine vaata ka ikka korralik. Tagumised võivad olla vabalt suvad riiulikõllid (n s30), sest sealt nagunii harva mingit kõvemat heli tuleb. Vaata kas resiiver võimaldab iga kanali helitugevust muuta. seda võib vaja minna, kui tagumised liiga vaikseks jäävad või midagi taolist.

                          PS. Telekas tõsta ikka nurgast ära Esikõllid pane nurkadesse. tagumised diivani taha seina peale u. 1,5 - 1,8 m kõrgusele. diivan lükka ikka naguke seinast eemale, et sul tagumised pea kohal ei oleks. Mõni mees paneb tagumised külgede peale. proovi, võibolla sulle meeldib, mulle ei lähe. tagumised ikka taga.

                          Comment


                            #14
                            Minu arust telekas akna suhtes praegu just õiges kohas.......

                            Comment


                              #15
                              OK kaalun seda yamaha asja ka ja AUDESED hakkavad mull üha rohkem meeldima, aga muidu kas yamaha resiiverid sobivad omavahel audesega kokku . Mul endal kuulamis ja katsetamis võimalus väike...

                              Muidu ise arvan et võtan kõik audese kõllid. Mitte aint esi omad. Aga kas te orienteeruvat hinda oskaksite öelda sellistele kõlllidele.
                              1.Audes- credo line studio- Surround kõll
                              2. Audes Credo line Soul- Front kõll
                              3. Audes credo line Ground Sentral Keskkõll
                              4. Aktiivwoofer Audes SW U2

                              Comment

                              Working...
                              X