Teade

Collapse
No announcement yet.

75gdn-2-8 , estonia 30ac-003 bassikas .

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    75gdn-2-8 , estonia 30ac-003 bassikas .

    kui palju see võib maksta ?
    äkki kellelgi on ?
    oleks vaja 2tk


    #2
    75gdn-2-8 on Estonia (1)30ac-003 bassielemendiks. ÕPI KASUTAMA OSTSINGUT!

    Comment


      #3
      Originally posted by mtts@Aug 5 2004, 13:04
      ÕPI KASUTAMA OSTSINGUT!
      MA OTSISIN AGA EI LEIDNUD MIDAGI !
      !
      kuid tänud infi eest !

      Comment


        #4
        Originally posted by jannozz50+Aug 5 2004, 15:16--></div><table border='0' align='center' width='95%' cellpadding='3' cellspacing='1'><tr><td>QUOTE (jannozz50 @ Aug 5 2004, 15:16)</td></tr><tr><td id='QUOTE'> <!--QuoteBegin-mtts@Aug 5 2004, 13:04
        ÕPI KASUTAMA OSTSINGUT&#33;
        MA OTSISIN AGA EI LEIDNUD MIDAGI &#33;
        &#33;
        kuid tänud infi eest &#33; [/b][/quote]
        Kui sa ei leidnud mitte midagi siis oleks viimane aeg ÕPPIDA kasustama otsingut, sest minul leidis mitu lehekülge teemasid ja ühelt leheküljelt vaatas vastu minu enda tehtud teema, millel nimeks Estonia 35AC-021 vs. Estonia 30AC-003.

        Comment


          #5
          seda ma nägin jah .
          no ok ,

          kas seda bassikat saab millegagi teisega ka asendada , et jääks enam - vähem sama hea tulemus ?

          Comment


            #6
            Nagu ma aru saan siis on sul praegusel hetkel seal kastis kärgbass. Kas siis pole hea tulemus? Peaks nagu parem olema kui originaalis. 30AC-002 on kah kärgbassidega. Mõtlesin ise kah siin osta mõni aeg tagasi 30AC-003 aga õnneks hoiatati et papist valjukate heli pidavat kehvem olema nende kastide puhul ja nii see ost ära jäigi.

            Comment


              #7
              Originally posted by mtts@Aug 5 2004, 13:45
              Nagu ma aru saan siis on sul praegusel hetkel seal kastis kärgbass. Kas siis pole hea tulemus? Peaks nagu parem olema kui originaalis. 30AC-002 on kah kärgbassidega. Mõtlesin ise kah siin osta mõni aeg tagasi 30AC-003 aga õnneks hoiatati et papist valjukate heli pidavat kehvem olema nende kastide puhul ja nii see ost ära jäigi.
              hmm .. vot seda papist valjukate asja ma ei tea , küllaga võin seda öelda et on külle hea heli , aga bassikal võiks olla db rohkem . peab keerama natuke bassi peale tämbrist , muidu ei anna seda kõikseparemat heli
              aga ma mõtcin et kui saaks need originaalbassikad ka , siis saaks proovida kuda on , kui on kärgbassid paremad , siis originaalidele teen kastid mingid liccalt

              Comment


                #8
                Originally posted by mtts@Aug 5 2004, 13:45
                õnneks hoiatati et papist valjukate heli pidavat kehvem olema nende kastide puhul
                heldus küll, mida sa..? mõlemaid variane toodetud ja kuulatud küll. papist valjukad on parema tundlikusega ja kui veel 4oomi isendid sisse panna kastidesse, seda parem.
                35AC kast selline tugevam leiutis lihtsalt ja veel näiteks endal vahetasin kärgbassid audese 75W87-4 vastu ja arva mis? tulemus paremgi veel, kui enne&#33;

                Comment


                  #9
                  Kurat seda teab kas heli just kehvem oli(võibolla valesti meelde jäänud), aga see jäi küll meele, et kui need valjukad läbi lähevad siis samasuguseid enam kusagilt ei saa(väljaarvatud samasuguste kastide seest muidugi mida liigub ikka väga harva).

                  Comment


                    #10
                    Originally posted by jannozz50@Aug 5 2004, 14:34
                    hmm .. vot seda papist valjukate asja ma ei tea , küllaga võin seda öelda et on külle hea heli , aga bassikal võiks olla db rohkem . peab keerama natuke bassi peale tämbrist , muidu ei anna seda kõikseparemat heli
                    aga ma mõtcin et kui saaks need originaalbassikad ka , siis saaks proovida kuda on , kui on kärgbassid paremad , siis originaalidele teen kastid mingid liccalt
                    madalate tämbri nuppu pead seepärast rohkem peale keerama, kuna tõesti kärgedel on veidi madalam tundlikkus <_<
                    ja lisaks ei tee see estonia eelvõim kuigi kena häält ise kah. vata siin foorumis kuskil õpetati, kuidas heli asjalikumaks muuta. tegin endal ka selle triki ära. nüüd on kõik filtrid kuulda ja isegi seda 14Hz. kuigi seda eriti muusikas ei esine ja kui esineb siis väga vähe NING seda pmst ei kuule ka, näeb rohkem

                    (ps. ka kõrged läksid konkreetsemaks )

                    Comment


                      #11
                      ma võibolla proovin selle triki ka kunagi ära
                      aga äkki sa oskad linki anda -> estoniate kohta on ju üle 5 lehekülje teemasid
                      sealt on seda õiget suht raske leida

                      Comment


                        #12
                        mumeelest tuli parim variant veidi teisiti kui seal tehti, aga üldist teksti uuri SIIT

                        Comment

                        Working...
                        X