Teade

Collapse
No announcement yet.

Fiskars UPS 08 vajab remonti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Fiskars UPS 08 vajab remonti

    Pealkirjas siis subjekt, nii palju oskan öelda, et mingi hetk enam lihtsalt ei toimetanud nii nagu peab. Väljendus see sellega, et enne kui korras oli, toimisid upsi taga olevad seadmed ~40 minti (koduelektroonika), sai ka akud välja vahetatud - olukord ei paranenud. Nüüdseks juba pea 2 aastat seisnud on. Kui keegi tunneb huvi asja remondi vastu siis andku aga teada. Asub Tallinnas. Hetkel müüa ei soovi (kuna sisuliselt väärtus puudub), kui keegi peaks selle kohta huvi tundma.

    #2
    äkki ikka sooovid müüa selle olematu väärtusega?
    Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

    Comment


      #3
      Selle upsi sees hea suur 600W toroidtrahvo.
      See maksab kindlasti kena kopika h34r:

      Comment


        #4
        Ega olematu väärtusega asja ei peagi müüma, selle võib lihtsalt ära anda.
        Tegelt tegin tipa nalja
        Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

        Comment


          #5
          vean kohe minema
          Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

          Comment


            #6
            Arvan et äravedajana ei oleks sa mitte ainus
            Egas muud, kui juhtmed külge ... ja seina

            Comment


              #7
              Äravedajaile võiks lausa enampakkumise korraldada... neid tõesti palju. Siiski rõhutan veelkord, otsin remontijat hetkel.

              Comment


                #8
                vean ära, teen endatarbeks korda :lol:

                miks otsad andis, kui küsida tohib ja mis kordategemise tasu oleks?
                Kui midagi ei tia, kysige minult...ma ei vasta:

                Comment


                  #9
                  Originally posted by soundmaniac@Jan 19 2005, 00:06
                  miks otsad andis, kui küsida tohib ja mis kordategemise tasu oleks?
                  Miks otsa sai... ju see ikka vanus põhitegur on. Kordategemise tasu määrab see kes korda teeb

                  Comment


                    #10
                    Vs: Fiskars UPS 08 vajab remonti

                    Kaevan välja oma igivana teema... endiselt aktuaalne see remondi teema, vahepeal oli lihtsalt isend silme alt jalust ära.
                    Ja vist kaalun nüüdseks ka ostusoove... kui neid peaks ilmnema

                    Comment


                      #11
                      Vs: Fiskars UPS 08 vajab remonti

                      Tere. Minu, Fiskars UPS 08 vajab samuti remonti. Kopereerume ! Olen väga huvitatud. 26.02.2008 Tallinn

                      Comment


                        #12
                        Vs: Fiskars UPS 08 vajab remonti

                        Ei ole minu isendiga midagi toimund, seisab kindlas-kuivas kohas ja ootab. Ühe remontija pakkumise olen saanud aga konkreetseks ei ole veel miskit läinud. Teavitan, kui toimub muutusi sel teemal, sest täiesti kinnisidee on mul see uuesti tööle saada.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Fiskars UPS 08 vajab remonti

                          Mis tüüpi UPS täpsemalt on? Powerserver PS20/0.8 ?
                          Kas nii vana asja remontida on mõtet? Seal tuleb pool sisu välja vahetada ju. Tootjafirma on ka juba 2 korda jõudnud vahepeal nime vahetada (Fiskars -> Exide -> Powerware)

                          Comment


                            #14
                            Vs: Fiskars UPS 08 vajab remonti

                            Esmalt postitatud namistai poolt
                            Ei ole minu isendiga midagi toimund, seisab kindlas-kuivas kohas ja ootab. Ühe remontija pakkumise olen saanud aga konkreetseks ei ole veel miskit läinud. Teavitan, kui toimub muutusi sel teemal, sest täiesti kinnisidee on mul see uuesti tööle saada.


                            Fiskars UPS 08 hetkel remondin (juppide tuleku ootel). Abiks oleks skeem või vähemalt teine omataoline. Olen huvitatud sinu isendiga kohtumisest , võimalusel kinnisidee teostada.

                            Comment

                            Working...
                            X