Teade

Collapse
No announcement yet.

PHILIPS muusikakeskus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    PHILIPS muusikakeskus

    Probleem selles, et ei taha minu muusikakeskus enam üldse CD plaate välja lugeda. Ütleb, et plaati pole. Olen paar korda remondis käinud, kuid viga tuleb mingil ajal tagasi. Keskus u 7 aastat vana.

    Ja veel - kas vana laserlugeja süsteemi on võimalik ümber vahetada, nii et see ka MP3 hakkaks lugema?

    #2
    laser on nõrgaks jäänud.7 aastat on juba suur vanus.
    MP3 mängijaks teda kindlasti teha ei saa.

    Comment


      #3
      Mul ka üks Samsungi keskus. See juba vist mingi 10a vana. See ei loe juba viimased 2 aastat CD-plaate. No-Disc
      <span style=\'font-size:13pt;line-height:100%\'>Qlimax</span>

      Comment


        #4
        üks võimalus veel, kui laser nõrgaks jäänud:laserile võimsust juurde, keera laseri juures olevat potekat päripäeva(oli vist päripäeva, parandage, kui vale) ja proovi siis, äkki saad veel paar aastat kasutada.Võid ka laseri silma puhastada.
        tel 53729764

        Comment


          #5
          Keera, mis sa keerad aga peppu sa keerad. Forget Philipsi musakeskused selliste probleemidega. Seal läheb täie rauaga laser vahetusse ning ka üldjuhul olen täheldanud seda, et nõrgaks jäänud laser on koormanud CD juhtmoodulit ning see ka varjusurma jäänud. Muide ehk täpsustakis täpsemalt mis margiga tegu? FW-C .... ? või MC- MP3 unusta ka ära, osta uus, tuleb odavam
          MSN- taneltreima182@hotmail.com
          telefon katki.

          Comment


            #6
            Küsiks ka sii midagi: mul on ka üks keskus olemas, firmaks Sony ja margiks MHC-450 sellel ka sama probleem, ütleb: no disk on proovitud ka igast puhastamist jm aga tulemust ei miskit, parandusse ka selle vana nässakaga pole mõtet minna sest ma saan musa ka arvutist lasta ja muud asjad sellel keskusel töötavad
            PS: mul ka siis tegu mingi väääääga vana mudeliga

            Comment


              #7
              No kui vääga vana mudel siis pole see küsimist väärt PMs unustasin olulise asja, et sees on ka mõned mikrolülitid nii sonyl kui philipsil mis kipuvad otsi andma, ning seega ei suudeta plaati tuvastada ( Enamuses olen täheldanud seda SONY puhul)
              MSN- taneltreima182@hotmail.com
              telefon katki.

              Comment


                #8
                aiwa muusikakeskuse laser pidas üldse ainult 2,5 aastat
                see läätse liigutav mehanism oli mingi kallerdise moodi plägaga paika pandud ja vajus paigast ära-fookus oli kohe läinud ja lääts oli viltu,sai ta siis otseks tagasi keeratud ja korraliku liimiga kinni pandud-hakkas tööle uuesti.

                Laser tuleks kindlasti ära vahetada,kui nii vana aparaat.

                Comment


                  #9
                  igaksjuhuks tuletan meelde : kasuta puhastusplaati. enamasti ei tule kellelgi meelde kõige elementaarsem abivahend, hakatakse kohe laserpäid vahetama ja potesid kruttima

                  Comment


                    #10
                    Igaks juhuks juhin t2helepanu siinkohal sellele, et NO DISK niiet mida saajatz su loogika ytleb puhastusplaadi kohta? Puhastusplaat on teadjatel viimasej2rgu asi. Kui aus olla ei k6lba puhastusplaat mittekusagile. Olen maininud korduvalt siin foorumis, et tulemus puhastusplaadiga on see, et tolm aetakse lihtsalt l22tse peal laiali.
                    MSN- taneltreima182@hotmail.com
                    telefon katki.

                    Comment


                      #11
                      kõige lihtsam on nii teha et võtta karp lahti ja lääts ettevaatlikult puhtaks teha, vähemalt endal tegin nii. Lõi ka ette NO DISK aga peale puhastust asi korras

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by ttr@Feb 21 2005, 15:38
                        Igaks juhuks juhin t2helepanu siinkohal sellele, et NO DISK niiet mida saajatz su loogika ytleb puhastusplaadi kohta? Puhastusplaat on teadjatel viimasej2rgu asi. Kui aus olla ei k6lba puhastusplaat mittekusagile. Olen maininud korduvalt siin foorumis, et tulemus puhastusplaadiga on see, et tolm aetakse lihtsalt l22tse peal laiali.
                        sõbra sharp&#39;il oli ka "no disk" ees. ta ka võttis lahti, hakkas potesid kruttima jne. aga peale puhastuskuuri (lahja piiritus+vatitükk tiku otsas) võttis see ka pildi ette. tolmu oli nii palju, et ta ei leidnud plaati ülesse seepärast, et ei olnud ju mingit peegeldust. Üsna tavaline probleem muide.

                        Comment


                          #13
                          kui ikka korralikust puhastamisest abi ei saa, jääb vahetamine.Kui oled ise tegija,siis serigost uue laseri panek peaks taskukohane küll olema.Masinat
                          prügimäele saata jôuab alati.
                          Et kuhugi jôuda,tuleb sinna minema hakata.

                          Comment

                          Working...
                          X