Teade

Collapse
No announcement yet.

SB Audigy 2

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SB Audigy 2

    MODEL: SB0240

    juhtus siis selline imelik asi et helikaart töötas ilusti kuni präeguseni
    seletan asja lähemalt

    helika 1 väljund läheb mikser pulti ja puldist võimu
    viga ühes kanalis L 6,4v alalist heli puudub teine kanal R 1,2v ja heli liivane

    ja helikaardil on enne väljaminekut väikesed trantsid markeering 702 ainult millest vast vähe kasu aga sellised trantsid on kogu 5.1 väljuntitel ees
    et mis trantsidega seda osa võix asendada vai on kellelgi äkki sellise asja skeemi

    proovisin ka ära et enne seda väljundi trantse tuleb helisignaal protsessorist peale

    #2
    Mingi tabel annab, et tegu MOSFET transiga SN7002. Kui õige see on, ei tea. Skeemi leidmine üsna kahtlane .

    Comment


      #3
      Originally posted by sebastian@Feb 22 2005, 20:39
      Mingi tabel annab, et tegu MOSFET transiga SN7002. Kui õige see on, ei tea. Skeemi leidmine üsna kahtlane .
      nu jah seda peab siis otsima hakkama präega ajutiselt tõstin komanda väljundi parema kanali lõpust selle trantsi sinna kuhu vaja ja asi toimib aga põhimõtteliselt ma seda väljundit ei kasutagi ja arvan et see miskit paha ka ei tee kui seda seal pole


      aga ikkagi kus seda saax osta või tellida see on se eimepisike kolme jalaga et kuhu ma võiksin selliste tahmistega minna kas on tevalost kasu et tellida

      Comment


        #4
        nüüd asi nagu töötax aga kui mõõdan testriga lihtsalt väljundi alalis voolu siis on L 1,86V. R 0,08V tühijooksul aga heli on puhas aga kui puldist madalt otsa regullida siis on woofrit vaadates näha et alalis jookseb sisse


        ja helikaardist tulevad väljundid otse trantsi jala otsast mingit lüüti pole vahel

        Comment


          #5
          vaevalt, et need transid süüdi on. võimalik, et dac on kannatada saanud. mul endal on üks helikaart staatilise elektriga surma saanud (ja veel hea kaart oli, terrateci oma), sellel siis ka tuli alaline ühte väljundisse ja teisest tulev heli ei olnud enam heli.

          Comment


            #6
            nu jah kui ta on staatilist saanud siis tean isegi mis aitab
            prügimägi

            aga küsimus selline et mul mikser puldi on 6,3 pulk pistikud sellel arvuti väljunil otsas aga see on tegelt vist paras jama sest kui seda pistikud ühendad siis esimesena saab ju kontakti see signaali ots ise siis alles maandus vai kere
            se on vit ka parajalt jama lahendus sellel puhul

            Comment


              #7
              see on jah igasuguste pulkade viga, et signaali ots läheb enne kokku. Kõige suurema laksu saab küll kohe pult sellest (ise olen 2 korda kanali niimoodi maha põletanud ühes puldis, sisendis olev transs oli lühisesse põlenud, õnneks selle järel opakas elus). Aitab ainult see, et hoiad kogu tehnikat samas maandatud elektrivõrgus ja ei topi juhtmeid töötavate (isegi võrku ühendatud seadmete) korral. Minul on näiteks selleks lülitiga pikendused audiovärgi vahe panemiseks, et enne ühendada kõik kokku ja pärast lülitada ühe korraga kõik toited peale.

              Comment


                #8
                No tavaliselt saab ikka väljund maha põletatud.Olen enda helikal kaks korda väljundi opvõimendist jagu saand.Asendasin tavalise pleieri võimendi kiviga ja mängib probleemideta.Kui aga endal kogemusi pole, siis ei soovita ka torkima hakata.Lase asjatundjatel kusagil remondifirmas asi üle vaadata.
                The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                Projektide pildid
                Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                Comment

                Working...
                X