Teade

Collapse
No announcement yet.

C1-67

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    C1-67

    Mul ühel tutaval on see ostsillograaf.Ainuke mure on selles et keegi loll on kõik trantsid välja lõigand ja osa kondekaid ja takisteid ka.Oleks soov seda korda teha.Ise eriti idanabrite keelt ei mõista.Äki kellelgi on selle isendi skeemi.
    * * *

    #2
    SKEEM

    Comment


      #3
      Tänks skeemi eest
      * * *

      Comment


        #4
        Aga mis on tema sagedusriba?See huvitaks ka.
        * * *

        Comment


          #5
          http://www.cqham.ru/hpa/osc_c1-67.htm

          Comment


            #6
            Nii oss on nüüd lahti ja välja uuritud mis on puudu.Oleks vaja vene trantsidele asendust.

            2T306B
            2T301E
            1T311A
            2П301Д
            1T308A
            2T306Б
            * * *

            Comment


              #7
              Kui esimese sümboli "2" asenada "K" -ga ja "1" asendada "Г" -ga, siis on neid transse märksa kergem leida. Numbritega algavad on sõjaväeversioonid.

              Comment


                #8
                Ei seda ma tean,aga mul oleks vaja teada asendusi,sest mul endal neid trantse pole.
                * * *

                Comment


                  #9
                  Kas keegi tõesti asendusi ei tea.
                  * * *

                  Comment


                    #10
                    Kasuta fantaasiat, juba öeldi vastus ju.
                    Kontrollisin üle, pooled detailid saad ka Tevalost või Oomipoest.
                    Kindlasti võiksid mõne targa raamatu abil enne transide parameetrid: juhtivus jne kindlaks teha, enne kui ostad ja joodad. Kui mõnda ei leia siis määrad raamatu abil asenduse. Väljatransi bipolaartrans ei asenda!

                    2T306B = KT306B
                    2T301E = KT301E
                    1T311A = KT311A
                    2П301Д = KП301Д
                    1T308A = KT308A
                    2T306Б = KT306Б

                    Otsi tark raamat, võrdle 1T, 2T andmeid KT omadega. Ega ise need transid ei ilmu Su kätte. Ise peab ka vaeva nägema natuke.

                    Comment


                      #11
                      abiks transside hingeelu tundmisel ja ka mingil määral asenduse leidmisel oleks see, kui loeksid läbi "raadioseadmete üksikosad" transse puudutava peatüki
                      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                      Comment


                        #13
                        Mul on vaja tänapäeva asendusi mida saaks tevalost osta ma olen otsinud raamatust.Seal on siuksed asendused mida tevalos ei ole.Enamus neist.

                        NT:

                        2N795,2N794
                        2SC601

                        jne...
                        * * *

                        Comment


                          #14
                          Saab ju osta: http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_store.cgi
                          KP301-e ei näinud ainult.
                          - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                          - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                          Comment


                            #15
                            Kurat niimodi ma ei proovinudgi.Tänks
                            * * *

                            Comment

                            Working...
                            X