Teade

Collapse
No announcement yet.

mini monitori remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mini monitori remont

    Sai ostetud selline monitor (lilliput 319gl-70np) läbi neti. Ühendasin ta kaameraga, 10 min. näitas ilusat pilti siis pilt hangus. Lülitasin ta välja, sisse lülitades näitas pilti mis tekiks kui võtta keskelt horisontaalne segment ja venitada üle ekraani. Sisse-välja lülitades muutus pilt kord siniseks, kord musta triibuliseks. Lasin tal pool tundi seista ja asusin uuesti piinama (sisse-välja, kaabli-pistikute mudimine, kerge raputus) Pilt tuligi ette. 10 minutiks.Siis hangus..jne.. veidi olen jännanud kui asja pole enam saanud.
    Kus-kes võiks sellel asjatundliku pilgu peale (sisse) visata sest tagasi saata pole vist mõtet (edasi-tagasi transport maksab sama mis monitor).Päris jama kohe.

    #2
    See värvide teema viitab , et kineskoobi pesa jamab/külmjooted . On ikka crt-ga isend ?? h34r:
    Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

    Comment


      #3
      Originally posted by martinj@Aug 17 2005, 21:12
      On ikka crt-ga isend ?? h34r:
      Ma pole kindel kas ma küsimusest päris täpselt aru sain.. :unsure:

      Comment


        #4
        Kineskoopmonitor, mitte lcd.

        Martin@loll. Kui lcd,ga, siis vaevalt, et Eestist inimest leiaks, kes aitaks või tuleb odavam uus pildikast.
        Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

        Comment


          #5
          Asi on muidu selline:

          http://www.lilliput.cn/319.htm

          Aga eestis keegi siis lcd monitore ei remondi?

          Comment


            #6
            Viib mõttele et külmjooted mureks. Kui mingit garantiilootust ei ole (ja vaevalt seda netist ostes loota on), võtaksin ise küll kolvi ja kruvika kätte.
            Kui mõni jupp oleks kutu, ei peaks pilt enam korda minema, sul aga nagu läks ... mõneks ajaks.

            PS. Toite silutust tasuks ka kontrollida kui muu ei aita.

            PS/1. Ega ekraani heledus kõigu ja/või elektrotehnilist lõhna eritu?
            - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
            - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

            Comment


              #7
              Originally posted by felch@Aug 17 2005, 22:21
              PS/1. Ega ekraani heledus kõigu ja/või elektrotehnilist lõhna eritu?
              Lõhna ei ole aga mõnel sisselülitamise jääb ekraan päris heledaks, no valgeks. Pärast aga endiselt sinine, musta triibuga. Teinekord on olnud sisselülitamisel keskel horiontaalne heledate joonte võbelus, nagu kineskoop telekas oleks untsus.

              Comment


                #8
                Kas tegemist on kasutatud asjaga?
                Proovi vahetada ühendus juhtmeid. Sellised isendid viskavad üldjuhul pildi mustaks signaali puudumisel.
                Kui on kasutatud, siis võib sellist viga põhjustada heledus reguleerimis potensiomeeter(halb kontakt). Kui selline asi üldse olemas. Või toimub reguleerimine menüü kaudu?

                Millega sa teda toidad?

                Comment


                  #9
                  kas on selle eleduse saatel ka pilti näha all ja kui on seiis kas jäeb pilt seisma enam ei ole aktiivne

                  olen kokku puutunud sama asjaga ühel 15 tollisel arvuti molul oli sama asi
                  ja garantiis öeldi et LCD paneel on õhtal aga võta näpust oopis selle paneeli kontroller tahtis nokitsemist ja töötab siiamaani

                  kui asud linnas võid mulle selle tööjuurde toimetada saaxin asja vaadata

                  Comment


                    #10
                    Pilt kui on seisma jäänud (kaks korda on seda juhtunud) on hakkanud ka vaikselt heledaks kiskuma, aga ülejaanud juhtudel pole ma ültse mingit pilti näinud, tundub nagu sisend ei töötaks ja miskit jama oleks veel.
                    Monitor muidu tutt-uus aga garantiise ja tagasi tuleks saata ta oma rahadega ja see muudaks ürituse suht mõttetuks.

                    Comment

                    Working...
                    X