Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika uku020 võim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehnika uku020 võim

    Tere, selline asi, et võim on sii katki. Viimane kord juhtuse see nii, et kui sai bassi kõvasti kuulatud, siis üks kanal hakkas üüratu tugevusega lihtsalt undama. Siis mõni hetk hiljem kärssas mingi asi seal sees sisse(oli näha suitsu). Kelle poole peaks pöörduma, et see asi korda teha? Ise ma sead korda tegema ei hakka, sest oskusi napib. Hetkel on siis võimuga nii, et see kanal, mis undama hakkas undab ikka edasi, kui sisse lükata, aga teine kanal on päris kutu.

    #2
    üks lõputranssidest on lühises. Ära enam rohkem sisse lülita, eriti just kõlariga. Muidu lased veel kõlari ka selle alaisvooluga läbi. Teisel kanalil tõenäoliselt midagi viga pole aga seda saab alles siis teada kui see vigane on korras.

    Comment


      #3
      mul juhtus täpselt sama jama täpselt sama võimuga. präegu paranduses vaatab mis edasi saab. vedas küll raisk mu nõrgake kingaudio ja läinudgi läbi. reflektsist lülitasin kohe välja.
      no mida te jamate, kuulakem ikka tümmi.

      Comment


        #4
        Originally posted by heix25@Sep 30 2005, 22:26
        mul juhtus täpselt sama jama täpselt sama võimuga. präegu paranduses vaatab mis edasi saab. vedas küll raisk mu nõrgake kingaudio ja läinudgi läbi. reflektsist lülitasin kohe välja.
        ei taha uskuda et king läbi läheb selle uku20
        Eesti Streetrace Foorum
        http://www.vahtraleht.org

        Minu projektid
        www.zone.ee/SoundTuning/

        Kõik algajad ja edasi jõunud DJ ja ise muusika valmistajad võtke ühendust! (Aitame reklaamide teie muusikat)

        Comment

        Working...
        X