Teade

Collapse
No announcement yet.

katkine juhe vanemast laptopist

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    katkine juhe vanemast laptopist

    sain sõbralt tema vana laptopi ja ütles, et tee korda. viga tal siis selline, et ekraan on triibuline ja ütles veel seda ka, et mingi juhe pidi katki olema seal. ma siis harutasin ta lahti ja leidsingi sealt ühe katkise juhtme(ühest pesa juurest 5 juhet katki).

    ma lolli peaga näppisin ja torkisin seda ja sealt ühest pesast olid 5 juhet ära murdunud. käisin ka ühe korra mustamäe tevalos sellega ja küsisin, et kas neil oleks võimalik see korda teha. müüa vastas peale taga ruumis käiku: "kahjuks me ei saa seda korda teha!" ehk keegi oskab anda nõu mida teha. ps. ma tegin neile selge joonise ka veel mis juhe kuhu käib aga ikka..

    taskus läks natukene kortsu :P

    #2
    kategooriast kirbu rautamine aga tehtav. Vaja siis sealt pistikust need klemmid välja võtta, kust juhe on ära murdunud. Siis tuleks juhe ära puhastada, klemm pealt puhtaks kraapida ja juhe peale joota. Pärast natukest ahistamist annab ta jälle pesasse tagasi panna ja töötab edasi.

    Comment


      #3
      ma lolli peaga võtsin need klemmid välja sealt ja kadusid ära häbi rääkidagi aga nii see on
      neid klemme seal üleliigselt ka jäetu ei ole, oleks võinud olla..

      Comment


        #4
        töö hind 250,-
        Helista 6120673
        aega kulub 2-5 päeva.

        Comment


          #5
          Originally posted by KaruTEC@Sep 21 2005, 17:06
          töö hind 250,-
          Helista 6120673
          aega kulub 2-5 päeva.
          kes seda tööd teostab? mõni firma või era isik?

          Comment

          Working...
          X