Teade

Collapse
No announcement yet.

katkine mp3 player

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    katkine mp3 player

    on probleem mp3 playeriga et kõrva klappide pistik vms..
    ei tööta ostsin isegi uued kõrvaklapid aka ikkagi midagi line outist tuleb aga liiga vaikselt!!

    #2
    Vaata selle pistiku jootekohad üle,kui korras, siis ehk võimendi ära rikutud.

    Comment


      #3
      kui kuulad august LINE OUT,siis sealt ei saagi valjusti tulla.kõrvaklapi väike takistus koormab signaali maha.

      Comment


        #4
        Kui helitugevus regulaator mehhaaniline, siis võib viga olla selles. Kipuvad katki minem, aitab ainult vahetus.

        Comment


          #5
          kahtlane vahetasin selle pistiku ära aga ikka ei töötand ja kuidas saab võimendi rikutud olla kui samas sõbra mp3 töötab??
          ja kuidas mehaaniline regulaator?

          Comment


            #6
            Originally posted by mcpump@Oct 29 2005, 20:25
            kahtlane vahetasin selle pistiku ära aga ikka ei töötand ja kuidas saab võimendi rikutud olla kui samas sõbra mp3 töötab??
            ja kuidas mehaaniline regulaator?
            Kui sul voluumi keeratakse väikesest rattast, mis kestast veidi välja ulatub, siis see ongi mehaaniline regulaator ja see tõesti võib jupsima hakata. Kui aga volume käib nuppude vajutamisega, on asi teine ja hulka töökindlam.
            Võimendi osas möeldi, et su pleieri sees olev pisike võimendi, mis kõrvaklappidele heli annab, võib rikkis olla.

            Comment


              #7
              aa sain aru jahh
              aga mul on nagu pealt nuppudega see volume keeramine või panemine
              ja kuidas seda korda saaks siis teha
              kallis oli noh ei taha niisama minema kah visata

              Comment


                #8
                MUl sam probleem nii et loodan et ei pahanda kui ma 1 küsimuse küsin

                Samuti mp3 ei tööta, kõrvaklapi väljundil on mingi jama, pleierit taskus kandes on see otsik vist kõveraks läinud, sest teatud asendisse painutades tuleb häält välja!
                Kas on võimailik mul see endal korda teha?
                Viljandis elan.

                Comment


                  #9
                  see ei ole otsik,sa oled pesa ära rikunud.algul läheb pesa,pärast muidugi juba ka suure mudimisega otsik.üldjuhul on abi tinutuskolbist ja piisakesest tinast.

                  Comment


                    #10
                    alguses tee teiste kõrvaklappidega kindlaks, kas oled ära lõhkunud pleieri sees oleva pesa või klappide otsas oleva pistiku. Kui pesa, siis vaja uuesti joota kui on veel midagi joota. Kui pistiku, siis kas see maha lõigata ja uus panna või midagi tõsisemat teha.

                    Comment


                      #11
                      Endal oli ka mõni aeg tagasi sama mure-minu juhtum sai lahenduse siis kui pleieri sees oleva pesa kontakte pintsettidega natuke mudisin, seda peab muidugi tegema ettevaatlikult, muidugi võib see ka natuke lahti olla, midagi külmjoote taolist!
                      -superradical-

                      Comment


                        #12
                        mu sõbral oli sama mure kuid kui sa seal seda pisettidega väänad võid seal trükiplaadilt ühendused ära murda ja sama kui liiga kuumutad. Ja ta sai sellega hakkama siis võtsin kasutusele testri ja mikroskoobi vaatasin kuhu liinid edasi läksid ja ühendasin nad juhtme kiududega.
                        Siis oli selline probleem ka et ta ei võtnud arvutit taha ja vilkus pidevalt, kuid kui kellelgi on rohi selle vastu siis abi on oodatud.

                        Comment


                          #13
                          Originally posted by digital@Nov 2 2005, 01:11
                          alguses tee teiste kõrvaklappidega kindlaks, kas oled ära lõhkunud pleieri sees oleva pesa või klappide otsas oleva pistiku. Kui pesa, siis vaja uuesti joota kui on veel midagi joota. Kui pistiku, siis kas see maha lõigata ja uus panna või midagi tõsisemat teha.
                          Pesa on katki jh, a mul pole millegagi joota, või siiski see vene tinutuskolb on ilge lahmakas!Kui sellega sinna ronin sulatan ilmselt pool pleierit üless
                          aga siiski kes ei riski see sampat ei joo :P
                          Viljandis elan.

                          Comment


                            #14
                            no eks ma proovin siis uuesti pesa ära vahetada kuna korra ma seda tegin siis natuke aega nagu oli aga siis kah kõik mõtlesin et panen vana tagasi ja viin ehk parandusse aga ei tea palju võib maksma minna äkki keegi on viinud ja palju on küsitud??

                            Comment

                            Working...
                            X