Teade

Collapse
No announcement yet.

JVC JR-S100L skeem/manual ja remont

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    JVC JR-S100L skeem/manual ja remont

    JVC JR-S100L resiiveril üks kanal krabiseb kuidagi. Kõvasti käega peale löödes läheb vahel korda, vahel mitte. Külmjooted püüdsin kõik üle joota trükkplaadil aga kasu ei midagi.
    Viga tundub eelvõimendi pooles olevat. Raadio osa ka korras kuna üks kanal ragiseb ka AUX IN jms kasutades.

    Kõik manualid netis raha eest ainult (15EUR). Äki keegi teab tasuta kohta?

    EDIT: õigem oleks see teema liigutada vist võimendi foorumi alla.

    #2
    hea valgus ja terav silm külmjoodete puhul igasugu skeemist etem

    Comment


      #3
      Kuna skeemi ei leidnud läksin ilma skeemita asja kallale. Kui lülitada mono nupp sisse, jääb krabin alles, see peaks tähendama, et viga on suure tõenäosusega lõppvõimendi osas?
      Kõrbisemine on selles, et kõik bassid ja hääl jääb alles aga ehli ise on väga moonutatud ja välja tuleb ainult mingi kärin.

      Avastasin, et ühe, korras kanali lõputransid koos eeltranssidega vene omade vastu vahetatud.

      KT855B, KT805IM ja eeltransid KT814G ning KT815 seal asemel nüüd.

      Originaalid on SANYO D313V ja B505V ning nende eeltransid B438, B560.

      Äki tasuks need originaaltransid ka vene vastu vahetada?

      Comment


        #4
        Krt tulid külalised, tegin sampa pudeli lahti ja võim lebas maas ilma pealmise kaaneta. Tegin sampa võimu ääres lahti ja oh seda veejuga mis võimu peale läks. Väike psssss... , kuivatasin fööniga vedela osa ära aga täiesti tumm. Kaitsmed terved aga vähemalt on nüüd tükiks ajaks tegevust

        Comment


          #5
          Sampa kuivas ära ja hakkas tööle.
          Ühe kanali kärisev heli tuli lõppvõimust kus üks lõputranss andis ühe jalaga halvasti ühendust.

          Raadioosa on ainult tänu sampale suht kutu st ei leia enam jaamu üles. Kusagil annab vist magus kleepekas lühist. Keemiaga lasen üle, eks siis näis.

          Comment

          Working...
          X