Teade

Collapse
No announcement yet.

mp3 mängija streigib

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    mp3 mängija streigib

    Ostsin käest-kätte mp3 mängija Phillips Rush SA230. Müüja juuresolekul kontrollitud, kõik toimis. paar lugu oli sisse tõmmatud ja mängis kenasti. tulin koju, hakkasin oma maitse järgi lugusid sisse laadima. Lood laetud, võtsin usb juhtme tagant ära ja, olge lahked, aparaat näitab mulle No files! Kui usb juhe on taga, näitab arvuti, et failid on mängijas olemas. Selline tunne, nagu mängija ja mälu vahel on sein, et üks ei tea, mida teine teeb. Milles võib asi olla, mina ei oska enam arvata. Endine omanik kehitab ka õlgu.

    #2
    Ürita philipisi lehelt toote infot leida! Näiteks canyoni osad mängijad mängivad ainult 32 ja 320 Kb/s bitratega faile :blink:
    Või siis on mingi kataloogidesse paigutamise teema...
    Sex, drugs & rock'n'roll -- need kolm sõna elavad igavesti!

    Comment


      #3
      Arvutile külge, format ja lase uuesti lood peale, ehk aitab. Ühel Philips'il oli selline viga, et paar lugu peal, aga näitas, et mälu peaaegu täis...format aitas.

      Comment


        #4
        Philipsi lehelt sain kätte omateada vajaliku tarkvara, kuid formatit teha ei saa, sest antud "kast" ei lähe aktiivseks. Kas peab olema mingi muu asjaolu veel mis konkreetselt seda pleierit seob programmiga, mis arvutis või piisab usb juhtme külge toppimisest? *loll kui lauajalg*

        Comment


          #5
          Korras! tänud vihjete eest! paar päeva nokkimist ja polegi enam lauajalg.

          Comment

          Working...
          X