Teade

Collapse
No announcement yet.

Salora 25N8S ei käivitu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Salora 25N8S ei käivitu

    Tere

    On selline probleem et mul telekas ei käivitu enam. Sai isegi Tevalos parandada lastud aga sama jama tuli tagasi. Niikui seda käivitusnuppu vajutan teeb telekas hetkeks sellist häält nagu püüaks ta käima minna aga ikka ei lähe. Olen tähele pannud et kui tal lasta seista voolujuhe seinast väljas ja siis uuesti üritada on ta mõnikord isegi tööle hakanud. Milles probleem võib olla?

    Tänan

    #2
    tundub et mõni kondensaator on mahtuvuse kaotanud.täpselt on raske öelda,aga tundub et +5v ahelas

    Comment


      #3
      Vaheta kõrgepinge osas kõik elektrolüütkonded ja muud konded, mis kahtlased tunduvad ära.
      Vaata ka, et külmjooteid poleks.
      Mul oli ka sama probleem salora 25M90-ga ja saigi uued konded pandud ja tööle hakkas, juba nendega ca 2 aastat töödanud.
      Kahjuks täpset viga ei leidnudki.

      Mäletan veel, et minu telekas tegi vahest sisselülitamisel sellist koledat virinat enne kui tööle läks ja tavaliselt tuli ka u 10...15 korda kiiresti toite lülitit sisse-välja vajutada (enne kondede vahetust).

      Siin siis minu TV remondi teema, ehk on abi.
      SALORA 25M90

      Comment


        #4
        Mis asi on +5V ahel? :unsure: Kondekatest sain aru.

        Comment


          #5
          +5V ahel on kõik elemendid, mis töötavad pingega 5V.Näiteks enamus mikroskeeme.

          Comment


            #6
            eshopis võid ka vihjeid leida http://fileshare.eshop.bg/repair_tips_data...Salora_010.html

            Comment


              #7
              see kõik on ainult oletus.algul tuleb vaadata,et kas toiteplokk annab ikka kõik vajalikud pinged välja.siis saab juba edasi arutada.

              Comment

              Working...
              X