Teade

Collapse
No announcement yet.

Telekal tuleb pilt ette alles poole tunni pärast

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Telekal tuleb pilt ette alles poole tunni pärast

    Ehk oskab teist keegi aidata.

    Lugu siis järgmine: Lülitan teleka sisse, hakkab kostma ainult heli, läheb mõni aeg mööda hakkab ka pilt vaikselt vilkuma, seejärel tuleb kontrasti maha keerata ja siis saab kuidagi pilti "nautida". Pilt kahjuks küll suht mustvalge.(Tegu siiski värvilise lääne päritolu telekaga)

    Et siis, kas ise oleks võimalik asi korda saada, kui üldse on?

    #2
    Ma arvan et ajakokku hoiuks tahavad asjatundjad teleka andmeid ja pilti
    Ütle vähemalt nimi kui pilti teha ei saa
    Vaesel ajal on kärbes ka liha.

    Comment


      #3
      minu telekale tähendas see lõpu algust. pildi ette saamine võttis aina rohkem aega ja lõpeks andsin vanakese ära ja ostsin uue. uues kodus polnud teda kauaks, 1-2 kuud hiljem enam pilt ette ei tulnud.
      kui ma nüüd õieti mäletan siis kinekas oli see, mis jõudis oma maise teekonna lõppu

      Comment


        #4
        Teleka margiks siis telestar ja triipkoodi kõrvalt lugedes:
        "TELESTAR 21´BIGALAXY B-2PT92SBD.

        Korra on asi samal põhjusel remondis käinud, siis töötas väidetavalt mõned kuud enne kui uuesti sama nali pihta hakkas.
        Tegelikult on ta juba mingi 3 kuud nurgas vedelenud, tahaks lihtsalt õnne proovida temaga, nii eneseharimise eesmärgil.

        Ootan siis jätkuvalt asjalikke nõuandeid ja soovitusi

        Comment


          #5
          see et pilt on must-valge ja kontrast tuleb maha keerata,viitab ülevõimendusele(s.t. AVR veale)samas aga nimetus Telestar viitab reatrahvo,õigemini küll kiirenduspinge regulaatori veale.
          proovi asja kuidagi täpsustada,et asjast parem ettekujutus tekiks.

          Comment

          Working...
          X