Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika Y-7112

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Kui 0 siis mõõda uuesti maa suhtes R36 otstel, sellest eeltoodud 1,6 Voldist
    raske aru saada.
    VÕIMENDITE REMONT ja KAASAJASTAMINE

    Comment


      #47
      Kas seal lõpuastmes võiks kasutada originaali asemel KT818/819?
      Üksikult või kõik 4 ringi vahetades?

      Comment


        #48
        Originally posted by a1@Mar 18 2006, 22:39
        Kas seal lõpuastmes võiks kasutada originaali asemel KT818/819?
        Üksikult või kõik 4 ringi vahetades?
        ise vastan: jalgade asetus ei sobi, elektriliselt mu meelest probleemi ei ole.

        Comment


          #49
          Kuna originaale ei õnnestunud saada, siis panin lõppudeks KT818G/819G.
          Veidi peab radasid ringi nikerdama, sest emitter ja baas on vahetuses.
          Kes sama "keemiat" korrata üritab, siis soovitan transide baasid painutada samale poole trükkplaati, kuhu jääb ka trans ise. Trükkplaadile jootsin seega kinni vaid kollektori ja emitteri. Baaside toitetakisti ühe otsa tõstsin ka lahti, siis hõlbus sealt baasidele väike rippmontaaz teha.
          Lõputrasside jõudevooluks sättisin 20mA.

          Töötab.

          Comment


            #50
            Vs: Radiotehnika Y-7112

            Niih, aega on edasi läinud ja mina väheke targemaks....

            Nimelt veel üks küsimus selle kohta....mitu V on siis Vt10 EK vahel see maksimaal pinge?...ja olen siis niikaugele jõudnud....et nüüd siis lõpu transid peal...ja töötab...kuid reguleeriks ikka nii nagu peaks olema...
            Arvuti/Cd dekk (Sony CDP-CX151) => Estonia up-010 => Priboi E014C=&gt=>Estonia ym-010=> 2*250RMS (JWS C 150 XL) + 2*S-90[size1]

            Comment


              #51
              Vs: Radiotehnika Y-7112

              Esmalt postitatud a1 poolt
              Kuna originaale ei õnnestunud saada, siis panin lõppudeks KT818G/819G.
              Veidi peab radasid ringi nikerdama, sest emitter ja baas on vahetuses.
              Kes sama "keemiat" korrata üritab, siis soovitan transide baasid painutada samale poole trükkplaati, kuhu jääb ka trans ise. Trükkplaadile jootsin seega kinni vaid kollektori ja emitteri. Baaside toitetakisti ühe otsa tõstsin ka lahti, siis hõlbus sealt baasidele väike rippmontaaz teha.
              Lõputrasside jõudevooluks sättisin 20mA.

              Töötab.
              Isiklikult vahetasin U-7111 samuti lõpud ringi.Mina tõstsin juhtmetega transil jalad ringi.Pole miskit nikerdamist trükkplaadi ning rippmontaažiga.Ise piirdusin esialgu 15mA ning heli oli norm.
              The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
              Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
              Projektide pildid
              Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
              http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

              Comment

              Working...
              X