Teade

Collapse
No announcement yet.

Pioneer DEH-P600R LCD taustavalgus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Pioneer DEH-P600R LCD taustavalgus

    Selline lugu siis
    Ostsin hiljuti sellise maki kuid eile kadus ära displei valgus.Võtsin lahti, uurisin.Asi paistab olevat lahendatud mulle tundmatul viisil, nimelt on seal displei taga mingi kile, mis siis vist peaks valgustama asja, LEDe ega harilikke pirne ma ei märganud.Nuppude valgustus on küll pisikeste smd LEDide peal ja see töötab ilusasti.Ehk keegi oskab mulle midagi selle salapärase kile kohta rääkida, 2 klemmiga ta ühendatud on igatahes.
    PS! Displei tundus juba enne natukene liiga tuhm

    #2
    Uurisin lähemalt-sellele salapärasele kilele tuleb peale 5V.Kas sede liiga vähe või on kile ise nahas?

    Edit:Margil jäi 1 null puudu.Peaks olema siis DEH-P6000R

    Comment


      #3
      vähe muidugi,sinna peab minema üle 200 voldi

      Comment


        #4
        Ehk oskate nüüd suunata.Viga siis ilmselt "kõrg"pinge puudumises.Üritan skeemi leida, kuidas see 200+ volti seal saavutatakse üldse?

        Comment


          #5
          tavaliselt läheb neil pingemuundur hukka.täpset m/s ei oska peast öelda,peab tööarvutist vaatama.
          vahetada pole kunagi õnnestunud, sest kliendid on hinda alati kole kalliks pidanud

          Comment


            #6
            Kartsin ise ka , et kalliks läheb.Ehk on võimalik asi LEDide peale ümber ehitada?

            Comment


              #7
              seal on väga vähe ruumi,vist ei mahu ära.
              aga alguseks otsi mõni tuttav kel sarnane raadio ja vaheta korraka esipaneelid, siis saad täpselt kindlaks teha et kummal pool viga on.

              Comment


                #8
                Nii, täna juhtus siis selline lugu.Sõidan mööda teed ja korraga hakkab displei valgustus tööle jälle.Töötas oma 6 tundi, senikaua kuni ma paneeli eest võtsin ja tuppa tulin.Mis homme ta teha kavatseb ei tea.Millest selline anomaalia?Kas tuleks kahtlustada külmjooteid ja tänada eesti teid?

                Comment


                  #9
                  otsi sarnast raadiot,muidu jäädki nuputama et kust viga otsida.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Pioneer DEH-P600R LCD taustavalgus

                    küsin et ega pole samale makile saada seda lintkaablit mis ühendab esipaneeli ja maki

                    Comment

                    Working...
                    X