Teade

Collapse
No announcement yet.

Mikrolaineahi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Mikrolaineahi

    Tere äkki annate nõu mida teha paukuva,suitseva ja tuldpurskava mikroga, kas hästi kaugele visata või ehk saab tast veel elulooma putitada.

    #2
    Kui suitseb ja paugub küpsetusruumis,siis ehk viga rasvas.

    Comment


      #3
      Paremal juhul vast kontaktid mustad?

      Comment


        #4
        võtsin siis õhtul asja uuest käsile et kuntrollida rasva teooriat. leidsin ahjust seest huvitavast materjalist plaadi (vilgukivi või midagi sarnast),kus oli tõesti vähe rasva ladestunud. Eemaldasin plaadi ja paukumine lõppes ja soojendas isegi vett.
        Arvates et see plaat on vajalik püüdsin seda puhastada kuid põrguline murdus pooleks murdejoonest. Lappisin ta ära niiskuskindla teibiga ja tundub et sain ta tööle. Huvitav mida se plaat teeb ja kas see teip peab seal vastu?

        Comment


          #5
          mul ka uun paukus ja ma eraldasin selle plaadi sealt ava eest. välja ilmus tahmunud ja värvikihita metallipind(&#33, mille ma esimese ettejuhtuva värviga ära värvisin (kuivas selliseks savitaoliseks). kuid see plaat r#%sk murdus murdekohast ja läks veel omakorda pooleks, eraldades metsikult hõbedast pudi.
          teemast: isoleerteip mitte, toruteip - ma ei annaks pead panti selles suhtes.

          resr_
          -Artificial_Intelligent-

          Comment

          Working...
          X