Teade

Collapse
No announcement yet.

Y-7111

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Y-7111

    Radiotehnika Y-7111 omanikud öelge kui võimas see võim on ?? või mida vähemalt arvate?

    #2
    Omanik enam ei ole aga minu isend oli peale remonti 2x85@4R Tehase variandil on paberite järgi 2x35W@8R.Muidu sai kunagi TPT-s mõõdetud seda võimendit(lõpptransid asendasin KT818/819 isenditega) ning tulemuseks oli 50..55W@8R.See viimane mõõtetulemus ümberehitamatta võimendi puhul on reaalne.

    Kui sa otsid sobivaid kõlareid, siis isiklikult kasutasin S-50B variante.Muidu sobivad ka 35AS-1 või S-90(kõik 8R variandid)...
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #3
      mul endal oli järgi 2*200watti+600watti+160watti ja lasin läbi 200watised woofrid lõdavlt nii et mul pire võimsam kui 55watti

      Comment


        #4
        sõbral on mul radiotehnika Y-101 järgi 2*160watti ja laseks need ka läbi kui tarvis oleks nii et väike võimu tuuning ei tee kunagi paha

        Comment


          #5
          midaiganes
          Bzzzt!!

          Comment


            #6
            Mul oli U-7111 järgi 500W HQ VDSP12 kõlarid ja midagi ei juhtunud.Aga ega ma klippima ka võimendit siis lasnud :lol: Asoo, ning kohvikeetja oli ka aeg ajalt järgi...Sai saiakest teega mugitud....
            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
            Projektide pildid
            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

            Comment


              #7
              Originally posted by kaur1992@May 15 2006, 18:25
              mul endal oli järgi 2*200watti+600watti+160watti ja lasin läbi 200watised woofrid lõdavlt nii et mul pire võimsam kui 55watti
              :blink: :lol: :P h34r: NO COMMENTS...
              Kõik meeldiv tuleb lambist...

              Comment


                #8
                Huvitav, ma küsiksin kas woofril filter oli vahel?
                Mul lasi sõber star soundi woofri ka lihtsalt selle pärast läbi et polnud filtrit :P
                Vaesel ajal on kärbes ka liha.

                Comment


                  #9
                  ( NO COMMENTS... )? ``maaalune`` sa ei usu we?? oma viga kui mingi aeg viitsid tule saaremaale orissaarde- siis näed

                  Comment


                    #10
                    Aa kui võimas see Starsoundi suba oli?? ja tglt eriti vahet pole kas filter on vahel või ei aa selle võimu originaal ekva pealt saab sitaks bassi kisast eraldada....

                    Comment


                      #11
                      Tegelt selle võimu trafo peab küll sitaks vastu aa väga palju üle 1000 wati ei soovitaks kül järgi panna...

                      Comment


                        #12
                        Originally posted by kaur1992@May 16 2006, 13:14
                        Tegelt selle võimu trafo peab küll sitaks vastu aa väga palju üle 1000 wati ei soovitaks kül järgi panna...
                        Kas 1000W kõlar koormab võimendit/trafot rohkem kui 50W :blink:

                        Samas küsin mis juhtub, kui panna järgi üle 1000 wati?

                        Comment


                          #13
                          Järjekordne tõestus sellest,et paljudel pole võimsusest aimugi mitte.Ma olen ka igasuguseid hulle lugusid kuulnud kõlaritest ja võimenditest.Üks väitis et 75Gd... on 1kW
                          * * *

                          Comment


                            #14
                            Kas tegu on järjekordse naljateemaga...Kisub nagu sinnapoole :lol:
                            The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
                            Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
                            Projektide pildid
                            Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
                            http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

                            Comment


                              #15
                              Ju need läbi lastud woofrid 200 PMPO vatti olid, mida muud nalja seal ikka ollla saab.

                              Comment

                              Working...
                              X