Teade

Collapse
No announcement yet.

Y-7111

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #61
    To littleant
    Sulle oli mõeldud see postituse osa mis rääkis tuulikuga väljundvõimsuse tõstmisest ehk siis relee lülitab end hiljeb välja, mitte ei muutu võim võimsamaks.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #62
      Üheõsnaga, ma nagu täitsa Orissaares nädala sees, sest käin sealses gümnaasiumis ja huvitav oleks näha sellist võimendit, mis teeb selliseid tegusid: 2*200watti+600watti+160watti ja siis need esimesed elemendid lõpetasid lepingu
      Küsimus oleks järgmine, kas see võimendi on saanud ehk jumala õnnistuse, et selliseid asju teeb ? :P

      Comment


        #63
        Originally posted by Voll@May 28 2006, 13:52
        kas see võimendi on saanud ehk jumala õnnistuse, et selliseid asju teeb ? :P
        Muud seletust vist sellele naljajutule ei ole.Mis on seal lõpus?Las ta uurib raamatust transi võimsused järgi.
        * * *

        Comment


          #64
          Vs: Y-7111

          Ega transi võimsusest veel võimendi võimsus sõltu(OK suhe on B-klassis ehk 0,3...0,6).Muidu jah U-7111 on tõesti ülekuumenemiskaitse, samuti U-101.Asoo!Oma disainis tuli see kaitse välja jätta, sest TDA2050 kivil on sisene termokaitse 150C(korpuse temp. kusagil 100...110C) peale pandud.U7111 mul aga ei õnnestunud kudagi üle 50C lasta radiaatorile...
          The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
          Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
          Projektide pildid
          Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
          http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

          Comment


            #65
            Vs: Y-7111

            Esimene post uues foorumis.

            Nonii, tundub, et pean õppima moderaatori tööriistu kasutama. Teema läheb kinni igal juhul (ainult ei tea, kaua see aega võtab mul) .
            Elu on nagu lintmakilt muusika kuulamine. Mida lõpupoole, seda kiiremini hakkab linti äraandev ketas pöörlema...

            Comment

            Working...
            X