Teade

Collapse
No announcement yet.

Brig 001

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Brig 001

    Parandasin ühte Brig 001-e. Viga oli selles et toitelüüdid kuivanud... Vahetasin need ära, pärast seda oli tulemus selline, et heli laskis mingi tugevuseni keerata, ja ühest hetkest tuli tugev 50Hz sisse. Viga oli selles et lõppvõimendi toite 0V ja eelvõimu toite 0V vahel oli umbes 1,7V erinevust. Eelvõimu 0 on korpusega ühenduses, lõpu oma mitte. Lahendasin probleemi sellega et ühendasin need kaks 0 omavahel, nüüd mängib ilusti, ükskõik kui valjuks keerata. Skeemist ma aga kusagilt välja ei lugenud et need nullid ühenduses peaksid olema... Nüüd tahakski teada, kas see võib aja jooksul midagi kahjustada?
    Ja millised kaitsmed peaksid olema toite ja lõppvõimu vahel? Mul on küll originaalkaitse olemas, aga siia on kirjutatud 6B 91 2 mis ei ütle mulle midagi.
    viimati muutis kasutaja MarkoE; 25 m 2006, 18:59.

    #2
    Vs: Brig 001

    Parandasin ka hiljaaegu ühte Brigi.Ma usun et toitenullid peavad koos olema.Toite null peaks olema ju üldine.Ei usu et ta midagi kahjustab.
    * * *

    Comment


      #3
      Vs: Brig 001

      Nojah... eks ma panen siis alustuseks 2A kaitsmed. Kui põhjuseta läbi põlevad siis kangemad. Ma sellepärast küsin et skeemist ma küll kuskilt välja ei loe mis seal olema peaks...

      Comment


        #4
        Vs: Brig 001

        Vastavalt nimiväljundvõimsusele valitakse kaitsmed.Ning põhjuseta ei põle ükski kaitse maha
        The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
        Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
        Projektide pildid
        Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
        http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

        Comment


          #5
          Vs: Brig 001

          3,15 A kaitsmed olid 4 tükki.
          Maailm oleks puhas ja süüta
          kui poleks õllejogurtit
          - Õ.Õ.

          Comment


            #6
            Vs: Brig 001

            Juhuks kui keegi peaks seda teemat kunagi lugema... toitenullid ei pea ikkagi koos olema, parem on kui nad on lahus. Eelvõimu plaadi peal oli üks katkenud rada ja kaks kuivanud kondekat, kui need korda said siis hakkas nii mängima et nullid olid eraldi. Õigupoolest oli keegi seda juba parandanud... midagi naljakat korda saatnund, ma taastasin algse olukorra ja see andis kõige parema tulemuse.

            Comment

            Working...
            X