Teade

Collapse
No announcement yet.

teleka pilt läheb heledaks ja tulevad realaotuse triibud. pärast restarti on OK

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    teleka pilt läheb heledaks ja tulevad realaotuse triibud. pärast restarti on OK

    LG laiekraan telekal läheb pilt heledaks vaatamise ajal.
    heleduse reguleerimine ei mõjuta mitte midagi.
    kontrastsuse reguleerimine natuke mõjutab.

    kui teler välja-sisse lülitada on pilt jälle korralik.
    kuid tsükkel läheb järjest lühemaks.

    esimene "remonditöökoda" ütles kinekas on õhtal.
    ise ma aga ei usuks seda, kui 1sek pausiga restartides pilt korralikuks läheb.

    #2
    Vs: teleka pilt läheb heledaks ja tulevad realaotuse triibud. pärast restarti on OK

    ühinen remonditöökoja arvamusega,aga ainult sel juhul kui nad kontrollisid eelnevalt ka muud võimalused ära.seal on mõningad nüansid.kui meistril on palju muud tööd,või mõte ei liigu,siis ei vaevutu asja alati lõpuni kontrollida.seda enam,et sageli on kineskoop tõesti läbi.

    Comment


      #3
      Vs: teleka pilt läheb heledaks ja tulevad realaotuse triibud. pärast restarti on OK

      siis on jama.
      "talupoja" mõistusega, oleks ma küll arvanud et kui kineskoop oleks süüdlane, et siis nii lühikese pausiga asi taastuda ei suudaks.

      ja et heleduse reguleerimine ei mõju.
      heledus läheb põhja.
      ja ekraanile tekivad horisontaalsed triibud. (olid need nüüd realaotus või kustutustriibud).

      Comment


        #4
        Vs: teleka pilt läheb heledaks ja tulevad realaotuse triibud. pärast restarti on OK

        üheks põhjuseks on näiteks küteniidi väljavenimine,või siis puru kineskoobi elektroodide vahel.need oleksid kineskoobi vead.
        kuid sama asja võib põhjustada ka rikke videovõimendis,kineskoobi voolu piiramise ahelas ja kindlsti on veel mõni asi,mis ülevaatamist tahab.kohe ei tule meelde,ja täpset mudelit ma ka ei tea.
        mida soovitada?vii ta kuhugi teisse kohta ülevaatusele.ise sa vaevalt midgi teha suudad.

        Comment

        Working...
        X