Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #46
    Vs: Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

    On sul ikka polaarsus õige?Mudiu ma arvan, et sisendselektorit keerates praksud tulevad sisendi kommutaatori plaadilt(klotsid K190KT2 oli vist).Viga võib neis peituda.Pinged ikka ei ole korras.Määra jõudevool lõppastmes; peaks olema 10...20mA.
    The difference between genius and idiot?! Genius has its limits...
    Vaja võimendit? Selleks on PS nupp!
    Projektide pildid
    Lamptehnikast eesti ja vene keeles:
    http://parsek.yf.ttu.ee/~felc/index_files/Page675.htm

    Comment


      #47
      Vs: Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

      Lüüdid on jah õigetpidi kõik. K190 kividel ei tohiks ka midagi viga olla. Arvan, et kui saaks pinge korda, kaoks kõik probleemid.

      Mis on lõppaste ja kuidas ma määran A?

      Väikse tähelepanuna on uute lüütidega ekraanil 9 pulka, vanadega umbes 5.


      edit:
      Vahetasin absoluutselt kõik lüüdid ära. Praegu on üle 3 h ilusti mänginud. Kuid kui sisendiks UNIV ja kuulata korraks TUNERit, siis on seal praksud kuulda. Otseselt ei sega, aga päris korras ka ei ole. Samuti ekraan läheb pulki ikka täis. Potekate keeramisest kasu ei olnud, isegi min peale keerates jääb 3 pulka ette. Toitelüütide pinged on ikka vasematel 29-31V ja muudel 24-25V. Samas 31V ja 25V on korras lõppvõimudel. Kas ikkagi peab kõigil 6-l lüüdil 31V pinge olema? Ja ettepanekuid VU-metri korda saamiseks?
      viimati muutis kasutaja kupi; 14 m 2006, 22:29.

      Comment


        #48
        Vs: Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

        ei, ongi nii et neli lüüti 24V ja kaks lüüti 31V ahelates.
        Indikaatori plaadil võiksid proovida mingit käepärast lüüti C3 või C7-le paralleeli panna, võimalik et seal on toitega probleeme.

        Comment


          #49
          Vs: Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

          Minu indikaatori plaadil ei olegi C7 - on C3 ja C4. Ja need on eelmise omaniku poolt juba vahetatud uuemate vastu (4.7uF/100V). Proovisin C3 ja C4 peal endisi vene lõpu omi 10uF/63V ja midagi ei muutunud. Muud pole käepärast.

          Comment


            #50
            Vs: Radiotehnika U-7101 staatiline/krabin

            Rohkem ei oska keegi midagi pakkuda indikaatori parandamiseks?

            Comment

            Working...
            X