Teade

Collapse
No announcement yet.

Panasonic SA-AK28

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Panasonic SA-AK28

    Mure sellise muusikakeskusega siis niisugune, et hetkeks hakkab tööle aga siis lülitab ennast välja ja ekraanile jääb põlema veateade koodiga F61.

    Kui kellelgi on olnud tegemist sellise masina remondiga või sarnase murega, siis igakülgne abi oleks teretulnud.

    #2
    Vs: Panasonic SA-AK28

    F61 tähendab viga lõppvõimendis.nüüd on kaks võimalust-kas tormad m/s vahetama(neid on seal 2tk)või vaatad üle,ehk on mingi viga võimendi ahelates.

    Comment


      #3
      Vs: Panasonic SA-AK28

      Esineb ka külmjooteid lõppvõimul või transsidel mis radika küljes.

      Comment


        #4
        Vs: Panasonic SA-AK28

        Kreeklane: Sa nii täpselt asjaga kursis, äkki oskad selgitada seda, mismoodi m/s-osas need kaks kivi töötavad? Üks neist on täitsa tuvastatav - STK470-020, aga teisel lihtsalt kiri peal, et "audio power module".

        Vaatasin plaadi üle, külmjooteid küll silma ei hakanud. Detailid paistsid ka väliselt ilma ilma kahjustusteta...

        Comment


          #5
          Vs: Panasonic SA-AK28

          Stk on pingestabilisaator,teine on lõppvõimendi.pingetest peadki alustama.kas skeemi juba leidsid?
          võimendiplaadi külge käib kahe pistikuga L kujuline moodul.see on tavaliselt nõrgaks kohaks,tinuta need kontaktid mõlemal plaadil üle.

          Comment


            #6
            Vs: Panasonic SA-AK28

            Skeemi mul kahjuks pole. Aga kui kontrollisin neid pingeid, mis lähevad STK ja lõppvõimendi plaadilt pistikutest edasi, siis näis nagu oleks puudu pinged +/- 7,5V ja 15V. Muus osas olid pinged olemas. Need said mõõdetus seisus, kus lõppvõimu kivi oli plaadilt maha joodetud. Kas see võib tulla sellest või on ka STK omadega läbi?

            Comment


              #7
              Vs: Panasonic SA-AK28

              http://eeruheeru.pri.ee/index.php?cmd=schematics
              skeemi saad siit

              Comment


                #8
                Vs: Panasonic SA-AK28

                Võib olla minu oskamatusest või siis sellest, et mingi osa skeemist on puudu, ei õnnestunud mul skeemi lahti pakkida ega näha

                Comment


                  #9
                  Vs: Panasonic SA-AK28

                  ei saa isegi aru.skeem on mu arvutis neljas tükis,aga peale ülesriputamist ta tõesti ei avane.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Panasonic SA-AK28

                    Ehk saaksid mulle saata selle skeemi kui koordinaadid saadan?

                    Comment


                      #11
                      Vs: Panasonic SA-AK28

                      http://fileshare.eshop.bg/downloadsm...c_SA-AK28.html
                      proovi siit,arvatavasti sain ma oma skeemi siitsamast

                      Comment


                        #12
                        Vs: Panasonic SA-AK28

                        Suur tänu Sulle Kreeklane! Sain sealt skeemi kätte ja esimese hooga tundub, et selle pilli korda saamine polegi nii väga lootusetu. Vaja nüüd veel välja nuputada, kuidas "ära petta" diagnostika osa lõppvõimu puudumisel originaalkujul. Ja siis endal miski sobiv võim sisse aretada. Sest 1400+ eest ei tahaks ja ei oleks ilmselt ka mõtet hakata originaalkivi tellima.

                        Comment


                          #13
                          Vs: Panasonic SA-AK28

                          oled sa ikka kindel,et just lõppvõimendi ise läbi on?algul tuleks kuidagi kaitselülitus blokeerida ja vaadata siis et mis juhtuma hakkab.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Panasonic SA-AK28

                            Nüüdseks olen päris kindel, et just lõppvõim on läbi. Kui kruvisin ta radiaatorilt maha siis kate tuli kogu sellelt "meistriteoselt" ka maha ja mikroskoobi all uurides on selgelt näha põlemise jäljed ühe kritalli siiretel. Aga eks see veel selgub, mis seal veel on omadega õhtal. Uneajast asjaga tegeledes läheb suht palju aega, et kuskile välja jõuda...

                            Comment


                              #15
                              Vs: Panasonic SA-AK28

                              siis päästab ainult vahetus.midagi asemele ehitamiseks on seal liiga vähe ruumi.muidugi.kui just eraldi modulit ei tee.
                              1400 krooni on liiga suur hind,miskipärast arvan et peaks tublisti väiksema rahaga hakkama saama.nädala lõpuks uurin .tegelikult on mul selle keskuse võimendiosa ka täitsa olemas.

                              Comment

                              Working...
                              X