Teade

Collapse
No announcement yet.

Beko tv NN5196K

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Beko tv NN5196K

    Tere.
    Probleem sain uue mikroskeemi NN5198K paigaldasin Beko tv (äikest saanud)Prose terve mälu vahetasin ja see NN mikroskeem ei toimi ühes varjandis häälestus ujub paigast ,teises varjandis rea sünkro paigast ei aita ka servis midagi.Sain teise samasuguse sisuga tv seg nimetusega tellisin samuti uue NN5196K ja sama nali võtsin ühest tv korras kivi välja ei ole probleemi ja panin uue kivi korras tv sse sama jama.Kas minu teadmatuses viga või oskamatuses ,sest kaks mikroskeemi ei toimi(UUT). Või servises jätan kahe silmavahele midagi.
    Ette tänades.

    #2
    Vs: Beko tv NN5196K

    vaatasin kõik kättesaadavad nõuanded üle.üldiselt asi jaguneb kaheks.ühed arvavad,et tegu on praagiga,teised väidavad,et see m/s tahab seadistamist,muidu ta sobi.endal pole kahjuks(või õnneks) olnud vajadust tema vahetamiseks

    Comment


      #3
      Vs: Beko tv NN5196K

      kõik märgid näitavad,et sul on m/s tühi.
      näiteks jvc mudelites tuleb NN5198 "sissekirjutamiseks" vajutada korraga alla MENU ja VOL+ ja siis sisse lülitada.
      milline beko mudel sul on?

      Comment


        #4
        Vs: Beko tv NN5196K

        Tere.
        Beko mark on NR14B9T46-TXS.Kui aus olla ei vota ükski Beko neid omaks,kui palju ma neid proovinud olen.Servises näitab reasageduse reguleeringut aga ei luba sinna liikuda.
        Tänan.

        Comment


          #5
          Vs: Beko tv NN5196K

          leidsin mingi õpetuse,aga kas toimib või ei,ei tea.
          vajuta korraga nuppudele P+ ja MENU ja lülita teler sisse.peale seda peaks toimuma m/s "sissekirjutamine"

          Comment

          Working...
          X