Teade

Collapse
No announcement yet.

Audes 017

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Audes 017

    üks kõll vajaks natuke nokitsemist. kas keegi viitsib seda sümboolse tasu eest teha?

    #2
    Vs: Audes 017

    No oleneb mis viga on?Mis on sümptomid? Vuntsid ehk lahti

    Comment


      #3
      Vs: Audes 017

      selles asi ongi, et ei tea, mis viga on täpselt. alguses vahetasin filtri ära, sest sellel oli mähis läbi põlenud. ühendasin ära, aga bassikas plärises imelikult. tundus, et + ja - olid omavahel segamini, sest löögi asemel oli tõmme sisse poole. juhtus nii, et üks väike laps sai lahtise kõlari juurde ja tiris paar juhet lahti ja võis juhtuda, et ühendasin asjad valesti kuskilt, sest bassikas ei tee hetkel ühtegi heli. samas ma ei saa ka kindlalt väita, et element läbi pole. igatahes keegi targem, kes on asjaga ennem tegelenud, võiks pilgu peale visata, sest mina olen antud teemas täielik võhik

      Comment


        #4
        Vs: Audes 017

        kas ei ole siis kedagi, kes viitsiks tasu eest nokitseda??

        Comment


          #5
          Vs: Audes 017

          Äkki sa teed seal sisemusest mõne pildi , saab ehk niigi asja lahendatud.

          Comment


            #6
            Vs: Audes 017

            Elementi (BASSIKAT!) saad ise ilusti proovida nii et paned kas patarei klemmide vastu. Nii saab ka polaarsuse teada kui ntks + ära kustunud.
            Või ühendad bassika otse võimule järgi, vaikselt kuulates ei tohiks raginaid olla.
            Kuigu sinu jutu järgi kahtlustaks et vuntsid elemendi küljest ära rebitud

            BTW kuidas mähis saab ära põleda!?
            Maailm oleks puhas ja süüta
            kui poleks õllejogurtit
            - Õ.Õ.

            Comment

            Working...
            X