Teade

Collapse
No announcement yet.

Radiotehniks u-101 genereerib

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Radiotehniks u-101 genereerib

    tere,

    mul sääne lugu, et üks kanal läheb kangesti genereerima kui voluumi juurde keerata... kui signaal on järgi siis enamasti läheb bass aga kui tühjalt siis kõrged (siis saab volüümi kaugemale kruttida).

    toitelüüdid vahetatud, need 100uF-sed lõppvõimudes on korralikud.

    tegin kindlaks, et viga siiski ühes kanalis kuna VU-meeter näitab ka juhtmeid ringi tõstes sama kanalit.

    milline jupp võib probleem olla? mõõtsin pingeid kah natuke:

    transidel 837: 26,8/26,8 805: 27,2/27,15

    pistikutel parem 33,6/-29,5 vasak 33,4/-29,5

    toide tundub suht ok olevat...
    viimati muutis kasutaja kedambarai; 22 m 2006, 22:58. Põhjus: polnud mingit riket, enda pidur
    k.

    #2
    Vs: Radiotehniks u-101 genereerib

    Kui teeb niisugust tuulevilina moodi häält mitte urinat võivad läbi olla need 2 punast kondekat 68n mis +/- 31V toiteahelas on. Lõppvõimu plaadil kohe nende 5 uF kondede juures. Asemele 100 n 50 V konded.
    Maailm oleks puhas ja süüta
    kui poleks õllejogurtit
    - Õ.Õ.

    Comment


      #3
      Vs: Radiotehniks u-101 genereerib

      eino lammaste värk

      andke andeks foorumi risustamise eest nii tobeda teemaga aga leidsin vea üles: mul oli mingi mikker laua alla arvuti peale jäänud ning sealt läksid ilusti asjad feedbacki...

      ja mina f..k tinutasin pool võimendit laiali.
      Kui teeb niisugust tuulevilina moodi häält mitte urinat võivad läbi olla need 2 punast kondekat 68n mis +/- 31V toiteahelas on. Lõppvõimu plaadil kohe nende 5 uF kondede juures. Asemele 100 n 50 V konded.
      tahtsin just viimase posti peale kirjutada et ei ole nagu tuul vaid nagu mikker viliseks ja et konded olid täitsa ok

      vasak kanal oli seepärast et mikker oli mono ja vasakus kanalis

      täitsa sodi... pange see teema kiirelt prügikasti
      k.

      Comment

      Working...
      X