Teade

Collapse
No announcement yet.

On keegi võimeline telekat remontima?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    On keegi võimeline telekat remontima?

    Tere!
    1. Telekas on Sony KV-29 C5E. Peale sisselülimist läheb u. 1,5-2 tundi kuni saabub pilt ja vahest tõmbab pilti allapoole (vahest töötab normaalselt)
    Parandatud on korduvalt kuid iga kord tuleb viga tagasi.
    2.Philips SA10E. Kõigepealt hakkas ennast plaksuga välja lülitama ja nüüd kadus hääl. Nüüd sisselülitamisel käib paar krõpsu ja häält pole.Pilt on kuni paar tundi ja siis kaob ka see (nagu kuumeneks midagi üle)
    Igasugune abi on teretulnud - Võib soovitada ka kohti kuhu remonti võiks viia!

    #2
    Vs: On keegi võimeline telekat remontima?

    Kui soovid raha välja käia...siis soovitan sellist teenindust nagu on Powermill service OÜ tammsaare tee 134b ....seal on head meistrid kes võivad vead üles leida.... see siis Tallinnas!
    Arvuti/Cd dekk (Sony CDP-CX151) => Estonia up-010 => Priboi E014C=&gt=>Estonia ym-010=> 2*250RMS (JWS C 150 XL) + 2*S-90[size1]

    Comment


      #3
      Vs: On keegi võimeline telekat remontima?

      Hea plaan - peaks proovima! Ega nad Sony peale nina ei kirtsuta?

      Comment


        #4
        Vs: On keegi võimeline telekat remontima?

        Tee see aparaat ise korda - kui vähegi kolbi käes suudad hoida Otsi külmakad üles ja muudkui jooda
        Au tööle !

        Comment


          #5
          Vs: On keegi võimeline telekat remontima?

          Korras juba! Täna lähen järgi! Maksma läks 360 eeki! Kolbi ma muidugi oskaks ka ise kasutada aga õiget skeemi vaevalt, et üles oleks leidnud. Mul mingi sossepp juba käis siin kodus ja jootis pool telekat üle - küsis mingi ulme summa ja telekas pani paar päeva hiljem jälle pildi tasku Õnneks ma kaotasin ta tel. ära.

          Comment

          Working...
          X