Teade

Collapse
No announcement yet.

Akai cd-19

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Akai cd-19

    Ei loe plaate välja, kugi tulke hõõgub ja pea liigub. Kõik tundub olevat normis. Põlemisjälgi ka ei ole. Oskab keegi midagi arvata?

    #2
    Vs: Akai cd-19

    kas see on pisike cd pleier?
    sel juhul, kui silma puhastamine ei aita, tuleb laser vahetada(uus pleier tuleb odavam)

    Comment


      #3
      Vs: Akai cd-19

      see ikka dekk mängija. Uurisin veel vähe asja ja leidsin ühe natuke põlenud migroskeemi KA0258D Otsisin aga ei leia õget asja. Mul päris plaju igasugu tehnikat lammutamisel, võib mõne teise firma mängija seest seda leida?

      Comment


        #4
        Vs: Akai cd-19

        kas see m/s läheb kuumaks?

        Comment


          #5
          Vs: Akai cd-19

          Nüüd kui mina proovisin ei teinud ta ühtegi nägu enam.

          Comment


            #6
            Vs: Akai cd-19

            siis on ta korras.paistab et sa laseri vahetusest ei pääse.vaata, mis marki laser tal on.

            Comment


              #7
              Vs: Akai cd-19

              Laser on KSS-212A (peaks olema)
              Aga ma ikka ei usu et laser ära on sest ta põleb ja kõik jutud. Ma arvan et ikka M/S otsad andnud.

              Uurisin veel vähe siis kui plaat hakkab ringi käima siis hakkab M/S soenema ja väga kiiresti aga kui niizama vooluvõrgus on ei juhtu midagi.
              viimati muutis kasutaja egert109; 28 m 2006, 21:47.

              Comment


                #8
                Vs: Akai cd-19

                kui ühte karpi panna raudnael ja kanamuna,kas lähed peale karbi mahakukkumist vaatama,et kumb katki läks?
                m/s võib soojeneda,sest arvatavasti on tegu mootori draiveriga.kui ta oleks olnud vigane,siis oleks ta algusest peale kuumaks läinud.

                Comment


                  #9
                  Vs: Akai cd-19

                  Saatsin selle akai pensionile. Nüüd uued mängijad
                  Võib teema lukku panna.Aga kui keegi tahab mängijat mingi leivaraha eest siis võib saada.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Akai cd-19

                    Lisan veel nati lõpetuseks.....on minul olnud palju selliseid juhtusid...et laser nagu kõik töötab...üritab fokuseerida jms.....aga näed....laser on ikka lihtsalt vanaks jäänud ja ei suuda enam õigeks fokuseerida.....on ka selline juhus olnud...et laseri fokuseerimis mähise keskel olev "pulk" on olnud metallist ja on kroomitud....aga see kroom on maha tulnud....ja nii ongi....ei fokuseeri...aitab laseri vahetus...
                    Arvuti/Cd dekk (Sony CDP-CX151) => Estonia up-010 => Priboi E014C=&gt=>Estonia ym-010=> 2*250RMS (JWS C 150 XL) + 2*S-90[size1]

                    Comment

                    Working...
                    X