Teade

Collapse
No announcement yet.

kes parandaks klappide juhet

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    kes parandaks klappide juhet

    soetasin endale kasutatud etymotic in-ear klapid. mõne aja pärast andis järele juhe iPodi mineva plugi kõrvalt st kord on muusika mõlemas klapis ja kord ei ole. oskab keegi öelda, kus sellist peenikest remonttööd kvaliteetselt tehakse?

    #2
    Vs: kes parandaks klappide juhet

    kas siis tõesti keegi tallinnas sellist tööd ei tee? kas tõesti pean ma oma etymoticud ära viskama?

    Comment


      #3
      Vs: kes parandaks klappide juhet

      Veendu kas viga on klapi juhtm,es( proovi teisi klappe) või on viga mp3-mängija pesas.

      Comment


        #4
        Vs: kes parandaks klappide juhet

        Räägi kuidas kuidas klappe eemaldad mängija küljest?

        Tirid juhtmest nii kuidas juhtub või võtad korralikult pistiku küljest kinni?
        Kui juhtmest, siis pole midagi imestada.

        Comment


          #5
          Vs: kes parandaks klappide juhet

          seal pole midagi muud teha kui uus pistik panna..parem on lahtikäiv. isolatsioon maha võtta aspiriini tabletiga, kraapides vigastab kesksoont ja hiljem katkeb jälle..

          Comment


            #6
            Vs: kes parandaks klappide juhet

            viga on antud klappides see on kindel. klappe mängijast eemaldades tõmban ma alati mitte juhtmest, vaid plugist.
            ja põhiline, et ma otsingi sllist inimest, kes selle plugina sealt otsast ära vahetaks ja teeks seda sealjuures kvaliteetselt, et pärast mingit praginat-krabinat ei lisanduks klappidele. pliiis, kas siis tõesti keegi ei trunne mõnda kuldsete kätega remondimeest?

            Comment


              #7
              Vs: kes parandaks klappide juhet

              No kus sa asud, olen tükki seitse korda teinud..
              Arutame privaadis edasi..

              Comment

              Working...
              X