Teade

Collapse
No announcement yet.

k: milles viga? (telekal pilt läind)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    k: milles viga? (telekal pilt läind)

    tere,

    läks katki teler NESCO. suht vana mudel, aga mitte nii vana et lampidega. sujuvalt suri ära, pärast sisselülitamist veel paar minti tuhmilt töötas ja siis jäi mustaks. stand-by režiimis säriseb vaikselt see koht, mille küljest suht jäme juhe läheb kineskoobi üles-keskele (klaasi sisse, nagu arsti stetoskoop oleks selles kohas). ei mäleta mis selle tüki nimi oli .

    Kui teler sisse lülitada siis plõks küll käib aga mingit liikumist ekraanil näha ei ole. kineka lamp kah ei ole näha et helendaks. heli on täitsa olemas.

    kas nüüd viga on kineskoobis või selles junnis mis säriseb? või on veel kuskil? küs selles et kas on mõtet parandada või viia kohe prügimäele? Või saab mingeid juppe veel sealt?
    k.

    #2
    Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

    muuseumisse vii.ise sa teda korda ei tee.raha tema peale pole mõtet raisata-sama raha eest saad korralikuma.

    Comment


      #3
      Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

      nonoh, muuseumisse jõuan alati viia küsimus oli mis katki läks?

      ise algul mõtlen et särisebgi selle pärast et mingi jootekoht ära surnud ja ei anna voolu kinekale. võtaks laseks kolviga üle. aga ei tea mida see särisev junn teeb ja kas selles võib viga olla. teine mure selles et ma ei saa eriti ligi sellele särisevale kohale - see on selle kõrgsagedus/realaotus/milleiganes all. ja jupp on kõvasti kinni plate küljes. ilmselt lahti ma teda tinutada ei viitsi, vbl saangi kuidagi teda pealtpoolt lammutada... kuidagi ju peab neid juhtmeid kätte saama sealt? sealt alt läheb kaks veidi peenemat juhet kineka kahuri juurde, äki seal all ongi lahtine koht? teadjad nüüd öelgu kui neendest kahest on üks või mõlemad juhed katki kas siis kaob pilt niimoodi eest ära või peab jääma miskit ikkagi helendama kahuri küljes...
      k.

      Comment


        #4
        Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

        kole lihtsalt tahad.särin pole põhjus,särin on tagajärg

        Comment


          #5
          Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

          Tere.
          Njah see remont läheb sul kena kopika maksma.Kui seda detaili üldse enam saab.Aga kõigepealt loe kirjandust ,kui soovid ise parandada.

          Comment


            #6
            Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

            to saag: millist detaili? ise parandamise üle otsustan arvatavast isiis kui teada saan mis katki on. kujutan ette, et siinsetel spetsidel on palju lihtsam arvata milles asi ja öelda, et näiteks "realaotustrafo on läbi" või "sealt ja sealt ei anna ühendust". kirjanduse lugemisega kaotaksin liiga palju aega kuna ei kavatse edaspidi telekaid parandada ja sellest õndsast aimdusest kuidas telku toimima peaks on mulle küll.

            to kreeklane: mäletan, et kui telku oli veel korras siis see särin tuli ikkagi ässti vaikselt stand-by modes.

            teine asi - mul on oss kaa olemas. äkki saab sellega midagi mõõta? või testriga? vajab küll töölekõpitsemist kuid sellega saan ma hakkama küll. õpetage, mida diagnostida seal telkus, et teada saada millised jupid korras ja milline katki? sry kui nii algaja olen kuid ärge minus tapke soovi natuke selles telkus ringi kaevata... museosse võin ma ju ta pärast kah viia
            k.

            Comment


              #7
              Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

              sa oled nii vähe andmeid andnud,et on võimatu öelda,et millises konkreetses jupis viga on.
              meie saame ainult suunata,et vaata siit või sealt.aga vaatama pead ise.
              aga et sa selle tegevusega liiga palju aega kaotad,siis kordan veelkord eelnevat soovitust-osta uus televiisor

              Comment


                #8
                Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

                Esmalt postitatud kreeklane poolt
                sa oled nii vähe andmeid andnud,et on võimatu öelda,et millises konkreetses jupis viga on.
                meie saame ainult suunata,et vaata siit või sealt.aga vaatama pead ise.
                aga et sa selle tegevusega liiga palju aega kaotad,siis kordan veelkord eelnevat soovitust-osta uus televiisor
                väga hea, kust ma vaatan? ja millega? aega heameelega raiskaks vaatamiseks mitte kirjanduse peale. mis andmeid veel vaja oleks? mingeid tüüpe-numbreid? tootmisaastat? mingeid mõõtetulemusi? pilte?
                k.

                Comment


                  #9
                  Vs: k: milles viga? (telekal pilt läind)

                  ei maksa nüüd solvunut mängida.sa ei vaevunud isegi teleri täpset marki andmast.kui ma ütlen et nesco erinevaid mudeleid on vähemalt 500-600,siis ma eriti ei eksigi.
                  edasi tuleb vaadata,et millised pinged on,millised puuduvad.kas pole kuskil lühist taga.seda pead kõike ise tegema.
                  vajalikud pinged on sarnased pea kõigil teleritel,nii et ikkagi tuleb ka mingi raamat ette võtta.kõige kättesaadavamad on ajakiri "Raadio"seal on head artiklid vene 3-4 põlvkonna teleritest.sinu nesco on väga sarnane nendele.

                  Comment

                  Working...
                  X