Teade

Collapse
No announcement yet.

Freecom Mediaplayer 3,5 väline boks

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Freecom Mediaplayer 3,5 väline boks

    Tere!

    Olen sellise isendi omanik, tellitud Pixmaniast. Kuna garantii asjaajamine ei tasu ära, siis pöördun siia.

    Tähendab, meediapleier ei tööta. Ühel hetkel USB ühendusega kettale datat juurde pumbates jooksis boks kokku. Töötamast lakkasid nii esipaneeli juhtnupud, kui ka infrapunasensor, samuti ei tööta toitekontroller (toidet ei saa nupust välja lülitada vaid peab kaabli füüsiliselt eemaldama).

    Kuna asi on suhteliselt uus siis ei taha ma seda päris maha veel kanda. Kõvaketas mille ma aparaadile ostsin, on töökorras.

    Kas sellist asja saab veel korda teha?
    Kui aparaadile toide taha lükata siis Power ja HDD tulukesed põlevad, samuti põleb ka Network tuluke kui aparaadile võrgujuhe taha pista.
    KUi kõvaketas välja võtta siis aparaat käima ei lähe. Seega IDE kontroller peaks tal ka töökorras olema.

    Et asja endale mitte keeruliseks teha siis küsin otse: Kas on olemas võimalus, et ma saan kasvõi tevalost või kusagilt mujalt osta selle trükkplaadi koos kõigi vidinatega (peal oleks mälud, AV sisend-väljund , mälukiip, protsessor ja IDE kontroller koos toitega) ,millele siis tarkvara jtagiga selga lasta või on odavam uus osta. Olen netis natuke kaevanud ja leidnud juhiseid jtagi taastamiseks.

    Asi läks tegelikult metsa minu enda lollusest, hakkasin USB data liigutamise ajal USB porti vahetama kuna arvuti ei suutnud ketast maha lugeda (kahtlustasin et panin 2.0 USB asemel 1.1 porti) ja nii ta läinud oligi.
    Aparaat peaks olema Mediagate kloon. Ja selle sisu on järgmine:

    http://mediagate.pbwiki.com/MG35Hardware
    Igasugused arvamused on teretulnud

    #2
    Vs: Freecom Mediaplayer 3,5 väline boks

    Uut trükkplaati, vaevalt.

    Ei näe küll põhjust, miks peaks USB pordi ringikatkumise peale masin katki minema.

    OK, oletame, et firmware katki.

    Esimeseks teeksin ise nii:
    1. JTAG'i kaudu vana firmware faili kirjutada.
    2. Uus, netist tõmmatud firmware, JTAG'i kaudu selga lasta.

    Kui ei läinud tööle, siis on viga mujal. Tõenäoliselt USB läheduses.
    If you think education is expensive, try ignorance.

    Comment


      #3
      Vs: Freecom Mediaplayer 3,5 väline boks

      Tänud!

      OK jätsin veel midagi mainimata- Kui selgus et masin enam käima ei lähe, siis proovisin korduvalt toite sisse-välja lülitada, korraga tekkis seal sees miski lühis (väike suitsupahvak lõi välja). Alguses kartsin et põletasin kõik maha, aga järelkontrollimisel selgus et osaliselt aparaat ikkagi töötab (samad sümptomid, mida enne kirjeldasin). Aparaadil on mingi DIN tüüpi toitepistik.

      Aga tõenäoliselt ei jäägi midagi muud üle kui jtagiga katsetada. Ega minagi ei tahtnud uskuda et USB port masina pange ajab. Ilmselt vist vilets toode. Loll olin et USB-le lootma jäin. Oleks pidanud ketta arvutile IDE liidesega külge pookima, data ringi tõstnud ja tagasi pannud...


      Kahjuks pole aega praegu sellega tegeleda, seetõttu lükkan projekti edasi...

      Comment

      Working...
      X