Teade

Collapse
No announcement yet.

Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

    Vaja oleks vahetada sülearvuti ja toiteadapteri vaheline juhe, kuna vana ei anna korralikku ühendust. Katkine koht on just adapterist väljatuleku kohal.
    Tahaks selle adapteri korpuse ilusti avada, et pärast koledaid kangutamise jälgi ei jääks.
    Kuidas teie neid ja sarnaseid korpuseid avate?
    Ja kas see korpus on kokku liimitud või on plastmassist „klõpatsitega“ kinni (nagu tavaliselt telekapuldid)?

    Pilt ka sellest adapterist:http://www.hot.ee/allllan/toitekas.jpg

    #2
    Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

    vbl. abx.: http://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=282536

    Comment


      #3
      Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

      Üldiselt on sellised korpused kinni liimitud/sulatatud. Avada on lihtne, kui poleks vaja kokku panna; aga kui liimimise jäljed väga segama hakkavad, tuleks vaadata poes pakutavaid plast korpuseid (need käivad kruvidega).
      Head susserdamist !

      Comment


        #4
        Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

        Olev avanud neid minitrelli lõikekettaga.

        Comment


          #5
          Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

          võib ka rauasaega lahti lõigata.
          lahtisaamine on pool häda.keerulisem on ta uuesti ilusasti kokku saada.parima tulemuse on andnud must isoleerteip.

          Comment


            #6
            Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

            Kokku saab ka WÜRTH musta liimhermeetikuga- jääb kaa ilus tulemus, kui liimi jäägid ära puhastada. Ainuke miinus on, et kuivab kaua(üle 24h)

            Comment


              #7
              Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

              Suur aitäh kõigile vastajatele.

              Korpus oli jah kokku sulatatud ja tuli lahti lõigata. Lõikamiseks kasutasin minidrelli. Tulemus kahjuks eriti ilus ei jäänud: http://www.hot.ee/allllan/toitekas1.jpg
              Lõikasin juhtmel jupi otsast ära ja jootsin järelejäänud osa plaadi külge tagasi. Korpuse pooled liimisin moment liimiga kokku: http://www.hot.ee/allllan/toitekas2.jpg
              Peale liimi kuivamist tõmbasin ühenduskoha peale musta isoleerteibi: http://www.hot.ee/allllan/toitekas3.jpg

              Comment


                #8
                Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                Ma tõmbaks veel teistpidi ka servadesse isoleeri, nii igaks juhuks. Kiire lahendusena oleks olnud ainult isoleer. Ettevaatlikult sellega ringi käies ei juhtu sellega midagi.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                  Liimi asemel olen kuumutanud kolviga servad mõnest kohast kokku, plastik ju sulab kenasti.
                  Enne muidugi viiliga servad ilusaks.

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                    IBM T43 toiteka sain suhteliselt ilusasti lahti, kui hakkasin väljundjuhtme juurest suurema kruvikaga kangutama. Edasi läksid käiku skalpell ja muud peenemad riistad, mida sai koruse poolte vahele viltu sisse toppida ja nii lükates pilu suurendada.
                    - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                    - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                      mina olen viimasel ajal liimitud korpuseid haamriga avanud. midagi pehmet peab vahele panema või kasutama kummihaamrit. plastik teatavasti natuke ikka paindub, liim seda eriti ei tee. liimimisserv ümberringi üle kopsida ja alles siis kruvikeerajaga väänama. vajadusel kõvemad kohad veel üle peksta. olenevalt kestast olen mõned hiljem sedasi kokku saanud, et jälgi näha ei jää
                      Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                        Seda võtet kasutasime kunagi Beestingus ka. Paha oli see, et osadel blokkidel kippus muundi trafo peale peksmist plaadilt lahti rebenema. Nõrk löök jälle ei avanud korpust...
                        - Vend Hieronymus tunneb Motorola toodete nimekirja kõige paremini, las tema ütleb.
                        - Motorola poolt loodud kiipide hulgas ei ole teda üles tähendatud. - Tähendab: ta on Intelist!

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                          Esmalt postitatud reuter poolt
                          mina olen viimasel ajal liimitud korpuseid haamriga avanud. midagi pehmet peab vahele panema või kasutama kummihaamrit. plastik teatavasti natuke ikka paindub, liim seda eriti ei tee. liimimisserv ümberringi üle kopsida ja alles siis kruvikeerajaga väänama. vajadusel kõvemad kohad veel üle peksta. olenevalt kestast olen mõned hiljem sedasi kokku saanud, et jälgi näha ei jää
                          IRW, samad sönad, sain puuhaamriga koputades lahti ja pärast ilusti kinni liimida

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kuidas avada sülearvuti toiteadapteri korpus

                            Veel üks hea nipp on korralik nuga liitekohale panna ja siis pauk noa selja pihta.
                            Ja suht korralik avamine on garanteeritud.

                            Comment

                            Working...
                            X