Teade

Collapse
No announcement yet.

Logitech Z-5500 Digital

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Logitech Z-5500 Digital

    Tere,

    selline mure siis, et antud 5.1 komplekti subwoofer ei tööta enam. Algas siis asi sellest, et kuulasin rahulikult muusikat ning äkki kostus bassikast mingi imelik ragin. Vahel läks ära mitmeks nädalaks ning vahel tuli tagasi. Nüüd on aga nii, et hakkab ragisema ja jääb täiesti vait. Olen asja natukene uurinud, ning see ei olene kuidagi helikaardist ega ka volume tugevusest - st. kui heli panna max. või min. peale siis ragin on ikka sama tugevusega. Veel olen avastanud, et ragin tekib siis, kui subwoofer soojeneb...praegu on eriti soojad ilmad, mis muudavad kõlarite kasutamise suht võimatuks.

    Sooviks abi. Millest võiks alustada ja mis viga võib sellel üldse olla

    Raginat saab kuulata siit http://stereo2121.com/Z5500.wav
    Time will tell...

    #2
    Vs: Logitech Z-5500 Digital

    Eks ühe esimese asjana võta kast lahti ja vaata mis karul kõhus on. Ehk paistab kohe nii midagi silma. Kui ei, siis toitepingeid mõõtma, lõpukivi/transse uurima jne.

    Comment


      #3
      Vs: Logitech Z-5500 Digital

      Tegin kasti lahti ja silmaga pole küll midagi näha. Kõik paistis korras olevat. Lammutasin siis edasi ja sain lõpuks trükkplaadi kinnitustest lahti ning arvatavasti on mingi ühenduse viga - sest kui plaati painutada siis tuleb heli tagasi. Kas asi võib olla kehvas ühenduses või on ikka mingi komponent vigane?
      Time will tell...

      Comment


        #4
        Vs: Logitech Z-5500 Digital

        Vaata plaat hoolega üle, ehk on kuskil külmjooteid. Näiteks just RCA pistikute juures.

        Comment


          #5
          Vs: Logitech Z-5500 Digital

          Ühed Logitechi x.1 kõlarid tegid sellist nalja, et iga poole aasta või nii takka olin sunnitud pistikud uuesti tagasi tinutama kuna mürtsumine lihtsalt raputas nad küljest ära. Kahtlustan, et ka siin on asi sarnane.

          Comment


            #6
            Vs: Logitech Z-5500 Digital

            Esmalt postitatud Ragnar74 poolt
            Ühed Logitechi x.1 kõlarid tegid sellist nalja, et iga poole aasta või nii takka olin sunnitud pistikud uuesti tagasi tinutama kuna mürtsumine lihtsalt raputas nad küljest ära. Kahtlustan, et ka siin on asi sarnane.
            Pistik korras. Viga on siiski nö. emaplaadis. Et täpselt teada saada, mis viga on, tuleks teha põhjalikum uuring...praegu arvan, et mõni "rail" on katki ning plaadi painutamisel annab ühendust...

            Kui rohkem aega leian siis vaatan uuesti üle
            Time will tell...

            Comment

            Working...
            X