Teade

Collapse
No announcement yet.

Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

    Kuna originaali ei saanud siis kas võib kohe ära ühendada või peaks siiski enne veidi pinget (originaalist 3V ja 100mA suurem) alandama? Kuskilt jäi nagu silma et lubatav pingekõikumine on ca +-10% et kas antud juhul kõikumise piirist ca 1 üleliigne V võib midagi ära rikkuda ja kas 100mA suurem vool veel suurendab seda omakorda?

    Adapteri mudel Mascot 8810:

    http://www.tevalo.ee/cgi-bin/web_sto...56-384-08#desc

    http://www.elfa.se/pdf/56/05638408.pdf

    Tänud juba ette!
    viimati muutis kasutaja basic; 27 m 2007, 17:51.
    52 27 316 Risto
    teknootik@gmail.com
    Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

    #2
    Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

    Ma (eeldan) loodan, et seal mikserpuldi sees on veel omakorda pinge alaldamis/stabiliseerimislülitused olemas ja seega see sinu adapter peaks sobima. Standartse elektroonikaseadmete toitepistiku korral veendu kindlasti et toitepinge polaaarsus oleks igaksjuhuks sama mis pulditoiteskeemil üles tähendatud.

    Comment


      #3
      Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

      Esmalt postitatud basic poolt
      ja kas 100mA suurem vool veel suurendab seda omakorda?
      Adapteril märgitud vool on maksimaalne voolutugevus, mida adapter suudab anda.
      Seadmel märgitud vool on maksimaalne vool mida seade võib tarbida.

      Kui adapteril märgitud vool on suuremvõrdne kui seadmel on kõik ok.
      Esmalt postitatud Max27 poolt
      Veendu kindlasti et toitepinge polaaarsus oleks igaksjuhuks sama
      Antud adapter annab välja vahelduvvoolu, seega polaarsus puudub.

      Kas antud puldile käib vahelduvvoolu adapter?
      viimati muutis kasutaja martinr112; 27 m 2007, 20:33.

      Comment


        #4
        Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

        Esmalt postitatud martinr112 poolt
        Adapteril märgitud vool on maksimaalne voolutugevus, mida adapter suudab anda.
        Seadmel märgitud vool on maksimaalne vool mida seade võib tarbida.

        Kui adapteril märgitud vool on suuremvõrdne kui seadmel on kõik ok.

        Antud adapter annab välja vahelduvvoolu, seega polaarsus puudub.

        Kas antud puldile käib vahelduvvoolu adapter?
        Tänud! Jah, puldile käib AC/AC adapter.

        Nüüd siis peaks tuvastama millised otsad on + ja -

        http://nostromo.nagi.ee/photos/nostromo/sets/34623/

        Nagu aru saan siis tulevad ülevalt 6-sest reast alla 4-sesse kontakti vasakult paremale lugedes 2. rada (punane) ja 6. rada (oranzh) kuid kumb neist + ja kumb - on?
        viimati muutis kasutaja basic; 28 m 2007, 18:01.
        52 27 316 Risto
        teknootik@gmail.com
        Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

        Comment


          #5
          Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

          Nüüd siis peaks tuvastama millised otsad on + ja -

          http://nostromo.nagi.ee/photos/nostromo/sets/34623/

          Nagu aru saan siis tulevad ülevalt 6-sest reast alla 4-sesse kontakti vasakult paremale lugedes 2. rada (punane) ja 6. rada (oranzh) kuid kumb neist + ja kumb - on?
          52 27 316 Risto
          teknootik@gmail.com
          Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

          Comment


            #6
            Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

            Vahelduvvoolul ei ole polaarsust. Ühenda kumbapidi tahad.

            Comment


              #7
              Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

              Esmalt postitatud martinr112 poolt
              Vahelduvvoolul ei ole polaarsust. Ühenda kumbapidi tahad.
              Aga rajad peaksid pildi pealt vaadates õiged olema?
              52 27 316 Risto
              teknootik@gmail.com
              Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

              Comment


                #8
                Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                Seal taga on standartne 6-ne "telefoni" pistik. Selle võid lasta tevalos otsa panna sellele adapterile, kui omal tange ei ole. Pildi järgi tundub et 1,2 kontaktid on üks ots ja 5,6 kontaktid teine ots. Seega näiteks juhtme võid ühendada pistikusse äärmistesse kontaktidesse.

                Comment


                  #9
                  Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                  Ühendasin äärmistesse kontaktidesse ja läks isegi tööle kuid u 30sek pärast kustus ära ja teist korda sisse pannes kordus sama kuid hakkas vaikselt ka kärsahaisu tulema. Lahti võttes oli antud kivi mingi vedelikuga koos:

                  7815A
                  JRC
                  M1002J

                  http://nostromo.nagi.ee/photos/photo...album_id=34623

                  Mis edasi? Leidub järsku inimest kes viitsib antud asjaga tegeleda kuna ise elektroonikat ei jaga?
                  viimati muutis kasutaja basic; 28 m 2007, 19:52.
                  52 27 316 Risto
                  teknootik@gmail.com
                  Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                  Comment


                    #10
                    Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                    oled sa kindel,et originaaltrafo oli ühe mähisega?puldis on kaks stabilisaatorit ja tavaliselt on sel juhul trafol ka kaks sekundaarmähist.või siis mähis keskväljaviiguga(mis teeb sama välja).

                    Comment


                      #11
                      Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                      Kreeklasel õigus, trafo peab olema 2x21V. Pildil näha kaks stabikat 7915 (-15v) ja 7815 (+15V)
                      Kolakoguja

                      Comment


                        #12
                        Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                        Esmalt postitatud kreeklane poolt
                        oled sa kindel,et originaaltrafo oli ühe mähisega?puldis on kaks stabilisaatorit ja tavaliselt on sel juhul trafol ka kaks sekundaarmähist.või siis mähis keskväljaviiguga(mis teeb sama välja).
                        Kuna ei jaga elektroonikast eriti midagi siis ei osanud seda aimatagi-lähtusin vaid numbritest. Kas sellised adapterid Tevalos müügis (sellegagi läks alles kolmandal korral täppi kuna väidetavalt oli Tevalos Rootsi lao poolt arusaamatus ja saadeti 1A asemel 2x vale 500mA adapter) või peaks saama teise samasuguse kuidagi kokku ühendada?

                        Kui tõenäoline et midagi läbi läks ja kui hull selle kahju võib olla (Korg Kaoss Pad effektiblokk läks ainult esimesel korral korraks helendama, viimati väljalülitades läksid enamus indikaatoreid korraks tööle, kondekad ei ole ka nagu paisunud samas tuli arvatavasti kivist veidi pruunikat imala haisuga vedelikku)?
                        52 27 316 Risto
                        teknootik@gmail.com
                        Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                        Comment


                          #13
                          Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                          Nüüd tänu minu soovitusele läks asi untsu. Uuesti pilti uurides ikkagi 3 juhet tuleb sinna pistikusse, seega trafo keskväljavõttega nagu eelnevalt mainiti.

                          Heal juhul pääseb ainult 7815 vahetamisega.

                          Comment


                            #14
                            Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                            Esmalt postitatud martinr112 poolt
                            Nüüd tänu minu soovitusele läks asi untsu. Uuesti pilti uurides ikkagi 3 juhet tuleb sinna pistikusse, seega trafo keskväljavõttega nagu eelnevalt mainiti.

                            Heal juhul pääseb ainult 7815 vahetamisega.
                            Jama küll kuid juhtub. Eks pean lõpuks siiski USA-st originaali tellima. Kas seda võib ilma 7815 vahetamata proovida või võib see omakorda adapteri läbi kärsatada? Samas ei leidnud kuskilt seda 7815 ka-haruldane jupp? Ja halvemal juhul võib kogu puldi minema visata?
                            52 27 316 Risto
                            teknootik@gmail.com
                            Tallinna südalinn Foorumi keskus Narva mnt 5 / Tallinna Viru Keskuse OMNIVA

                            Comment


                              #15
                              Vs: Kas 24V AC 850mA Mascot AC/AC adapter sobib 21V 750mA Numark EM-260 DJ-mikserpuldile?

                              sul tuleb leida nüüd puldile parandaja.las tema siis otsibki sulle sobiliku trafo.nii tuleb kokkuvõtes odavam ja kiirem.
                              pulti ei maksa seepärast küll veel ära visata.7815 on kõige tavalisem 15V stabilisaator,seda peaks igal pool saada olema.

                              Comment

                              Working...
                              X