Teade

Collapse
No announcement yet.

Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

    edu sulle siis

    Comment


      #17
      Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

      Elemente osaliselt uutega asendades ei saavuta esialgsetki kvaliteeti. Ja pole need Estoniad ka mingid ime- või ülikõlarid.
      Osta parem uued. Vanadest kastidest saad mingi raha tagasi ka, seal ju ühe kõlari jagu elemente terved.

      Comment


        #18
        Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

        Esmalt postitatud wigo poolt
        Ei leia kesksagedust kahjuks

        Comment


          #19
          Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

          Igal juhul tee korda!!! Kui korda teha ei taha müü ära(näiteks mulle)Kui on huvi korda teha siis võin elementide vahetuse ära teha,omale olen restaureerinud küll.NII ET MÕTLE!!

          Comment


            #20
            Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

            av2: äkki oled lahke ja jagad infot, kuidas restaureerisid ja mis elementidega asendasid?

            Comment


              #21
              Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

              Esmalt postitatud asiants poolt
              av2: äkki oled lahke ja jagad infot, kuidas restaureerisid ja mis elementidega asendasid?
              Mis mõttes kuidas?Õnnestus originaalid saada.

              Comment


                #22
                Vs: Estonia 35AC kõlarid vajaksid remonti

                ma olen neid estoniaid piinanud ja remontinud põhiline mis neil bassikatel juhtub on see, et vurrud kuluvad ära nende vahetamine on lihtne pool tundi ja korras aga muidugi ma olen enne mingi suvalise läbi kärsatatud valjuka enne ohvertanud ja sealt küljest need vurrud võtnud ja kõrgeid ma olen mähkinud mul isegi kusagil kõrgsagedus pooli rihtimiseks rakised treitud ise olen tartus ja kui väga vaja vaatan mis vanu korda võimalik teha on?

                Comment

                Working...
                X