Teade

Collapse
No announcement yet.

Millega liimida kapron magneti külge?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    Millega liimida kapron magneti külge?

    Tere,
    kas keegi tahab pakkuda, millega võiks proovida kapronhammasratast magnetrõnga külge liimida?

    Sõlm on pärit seinakella seest. Kell sai remonti võetud huvist. See on niisugune kell, kus elektroonika hoiab ka pendlit liikumises. Pendel töötab aga ma ei tahaks esimese hooga seierite alla uut sisu sättima hakata.

    Tahtsin näha kuidas pendel tehases lahendatud on. Nimelt sai kunagi tehtud elmeh "Slava" ja "Sevani" äratuskelladest toimiv elektroonilise ajamiga pendlimakkett.

    Liimimist vajav sõlm koosneb võllist, millel on hammasvöö ning magnetist, mis näeb välja nagu ferriitrõngas. See võlliosa, mis magnetist läbi läheb on nukkidega. Tundub, et need nukid on siiani seda vigurit koos hoidnud. Nüüd aga käib magnet "sammumootoris" kellamehhanismi kaasamata ringi.

    Tänan!
    Mittestandardse asja ehitamisel lepi tõsiasjaga - pärast sind ei oska keegi sellega midagi peale hakata.

    #2
    Vs: Millega liimida kapron magneti külge?

    mina olen siiani magneteid EPOga liiminud. võimalusel karesta magneti pinda millegagi ja nii saab päris kõvasti kinni.
    Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

    Comment


      #3
      Vs: Millega liimida kapron magneti külge?

      Heleda või tumeda EPO-ga?....aga kas EPO kaproni külge ka haakub? Tõsi küll siinkohal jääb võll lihtsalt õõnsuse sees liimi sisse lõksu.
      Mittestandardse asja ehitamisel lepi tõsiasjaga - pärast sind ei oska keegi sellega midagi peale hakata.

      Comment


        #4
        Vs: Millega liimida kapron magneti külge?

        Kummiliimi natuke sinna võlli peale ja magnet otsa. Kui võlli ära ei sulata siis hoiab väga kenasti.

        Comment


          #5
          Vs: Millega liimida kapron magneti külge?

          mina olen siiani tumedat kasutanud. EPO nakkub pea kõigega, kui pinnad karestatud on.
          mudeliehitajate nipp: EPO kuivab kiiresti, kui natuke super atakki juurde segada. suitseb küll, aga esmane kõvadus saabutatakse sekunditega. järelkuivamine muidugi see tavaline 24h
          Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

          Comment

          Working...
          X