Teade

Collapse
No announcement yet.

Sharp 70GS-64SC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    #16
    Vs: Sharp 70GS-64SC

    ma ise ajasin segi,korpused on samad.kuid kui uskuda vene ja poola foorumeid,siis mingi vahe neil on
    kuidas sul õnnestus kaader läbi lasta?

    Comment


      #17
      Vs: Sharp 70GS-64SC

      Esmalt postitatud kagueestlane poolt
      aga Kaits, kas see on sul pildi või hääle poolel? kusjuures see L lõpuga kivi on tootmises `99 aastast, siis muudeti midagi. mis neil vahe on. tootja sharbil originaalis Thomson, järelturul saada St, STM, Philips omad.
      mul see kivi häälepoolel ja ilma L täheta....kummaline jahh et L lõpuga kaadris kasutatakse, ja datasheeti ka hetkel ei leidnud et võrrelda mis vahe neil on

      Comment


        #18
        Vs: Sharp 70GS-64SC

        ja ei leiagi, kuigi saksa foorum lubab asendada. jama hakkas pihta '04, siis jooksis ülalt alla hall triip kuni oli hääl ja pilt tuli alles soojalt. vahetasin 35v220mF. käis pea aasta sama jama vahetasin mingi teise lüüdi. teise hommikul jälle sama, vaatasin las soojeneb küll omaks võtab, käis selline SW plõks ja ca 7cm joon keskel. laupäeval sai vahetatud Q506 ja mingi takk ja mitu olematuks taandunud lüüti ning veel kümmekond ehkupeal külmakat. see siis seal ahelas ainuke arusaamatu. sel isendil on ka tehtud müügieelne remont. no ma ei tae kuhu see Sharp & CO nii välja jõuab

        Comment

        Working...
        X