Teade

Collapse
No announcement yet.

K: 2.1 kõlarikomplektil üks kanal piniseb.

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    K: 2.1 kõlarikomplektil üks kanal piniseb.

    Säärane mure, et üks kanal piniseb. Kõlarid ise mingi tundmatu firma toodang, aga näevad väga viisakad välja ja heli on ka arvuti kõlarite kohta üllatavalt hea. Kui volüümi potekas keerata keskmisesse asendisse, siis jääb pinin kõvasti vaiksemask, põhjas piniseb jälle. Kuulamise ajal pole midagi kuulda, aga seistes hakkab pinin närve sööma ja tüülikas on kõlarite koguaeg välja lülitamine. Milles võib viga olla ehk oskate arvata? Maanduses ei tohiks olla, sai ka proovitud teisest pistikust voolu võtta ja ei aidanud, lihtsalt kehvavõitu komponendid kuna asi maksi ainult 500 eeku? Annab ehk midagi paremaks teha? Tänud juba ette ära

    #2
    Vs: K: 2.1 kõlarikomplektil üks kanal piniseb.

    Kas see pinin on olnud ostmisest alates? Ja kui vali see on. Niipalju kui mina erinevaid arvutikõlareid kuulnud olen , pinisevad need kõik kui laul parajasti ei mängi. Ehk on võimendi trükkplaadil liigkitsad maandusrajad

    Comment


      #3
      Vs: K: 2.1 kõlarikomplektil üks kanal piniseb.

      Algusest peale piniseb jah. Pinin kuulamise ajal ei sega, aga kui "tühikäigul" on siis häirib lihtsalt, niipalju veel, et vahest käib sellest pinisevast kanalist läbi ka väike plõks. Nii suvalisel hetkel käib. Teine kanal on täiesti vaikne. Poes kuulasin enne ostu neid kõlareid ja siis küll mingit pininat ei täheldanud. Asjal ka veel garantii, aga ei ole aega saanud Rocca Al Maresse minna, et näidata. Ostetud on koduextrast 450 eegu eest, kust vist midagi kvaliteetset ei saagi Iseenesest heli on neil väga hea, bass on võimas ja sügav. Kahe ribalistest satikatest tuleb hoopis paremat heli, kui mul olnud cretive 2.1 kõlaritest. Välja näevad ka kordi paremad kui creative omad ja seepärast vahetasingi creative välja nende vastu. Asjad sellise raha eest uskumatult tasemel aga jah see pinin

      Comment

      Working...
      X