Teade

Collapse
No announcement yet.

CANON digikaamera

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    CANON digikaamera

    tere, oskate ehk öelda, kus saaks näiteks tartus canoni digikaamerat parandada? ei tahaks kohe üldse esindusse viia suure hinna eest remonti.

    #2
    Vs: CANON digikaamera

    firma arwest ehk, ja mida sa SUURE hinna all silmas pead? vaevalt et keegi 100 eegu eest tegema hakkab, selle raha eest lõplikult ära lõhkuda võib küll....aga jahh norm remondihinnad hakkavad 500 eegust ja ülessepoole pluss varuosad...

    Comment


      #3
      Vs: CANON digikaamera

      ma mõtlen, kas mul oleks mõttekam parandada sed aesinduses või kuskil mujal.

      Comment


        #4
        Vs: CANON digikaamera

        kui tahad korralikku tööd, siis ikka esinduses.

        Comment


          #5
          Vs: CANON digikaamera

          lihtsalt et kaamera on juba vana... aastast 2003. ja mingi jama objektiivi avamisega. ja mõtlesin, et äkki mingi muu koht teeks asja soodsamalt

          Comment


            #6
            Vs: CANON digikaamera

            Kas objektiiv ei taha välja sõita? Mul on käinud kunagi zoomi mootor koos oma lintkaabliga remondis...suht sama probleem oli.
            Viga võiks olla siis katkises lintkaablis.

            Comment


              #7
              Vs: CANON digikaamera

              ei avane, jah. näitab ekraanil E18. ehk siis mingi errori tüüp. pooleldi avaneb. ja mis sul see remont umbes maksma läks?

              Comment


                #8
                Vs: CANON digikaamera

                Natuke googeldamist ja:see. Seal oli ainult liiv ning läks 700.- eks tee omad järeldused esindustes...

                Comment


                  #9
                  Vs: CANON digikaamera

                  see suht norm hind, arvestades seda kui peen ja aeganõudev töö see on..veel üks lingike kus näha kogu remondi protsess koos jutu ja pildikestega http://qman.fotokala.ee/

                  Comment


                    #10
                    Vs: CANON digikaamera

                    no tegelikult ei võta see väga palju aega. selleks, et liiv sealt kätte saada, läheb kokku-lahti monteerimiseks alla tunni. proovisin täna ise. mul otseselt liiva vahel ei olnud. aga mustust küll. objektiiv ei tee küll kõige ilusamat häät, aga töötab enam-vähem. tänud vastuste eest.

                    Comment

                    Working...
                    X