Teade

Collapse
No announcement yet.

junost 21 ei oska häält teha

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    junost 21 ei oska häält teha

    Tere!

    Leidub ehk Tartu kandis kedagi, kes oleks valmis ühe junost 21 (sündilaadne vidin) üle vaatama?

    Viga seisnevat selles, et pillist ei õnnestu enam teatud nooti välja meelitada. Täpsemalt ise ei tea, aga vahendaksin kontakte.

    PS skeem paistis netis olemas olevat.

    Kaur

    #2
    Vs: junost 21 ei oska häält teha

    Niisugune asi siis: http://ruskeys.net/pasp/unost21/pasp.php#sc

    Ega ta mingi kosmosetehnika ole, aga aega napib...
    Mitu klahvi rikkis on ja missugused?
    viimati muutis kasutaja vaiko; 01 m 2008, 00:43.

    Comment


      #3
      Vs: junost 21 ei oska häält teha

      Kui ma ei eksi, siis oli si bemoll see, millega probleeme oli. Teised peaks korras olema.

      PS Ma saan aru, et seda vidinat võib julgelt harilikule võimendile (näiteks odissei 010 ) taha ühendada?

      Kaur

      Comment


        #4
        Vs: junost 21 ei oska häält teha

        Esmalt postitatud kaurman poolt
        Kui ma ei eksi, siis oli si bemoll see, millega probleeme oli. Teised peaks korras olema.
        Kas mingi kindla oktavi si-bemoll või kõik neli puudu?
        PS Ma saan aru, et seda vidinat võib julgelt harilikule võimendile (näiteks odissei 010 ) taha ühendada?
        Võib ikka, aga mõnda tuimemasse sisendisse, sest väljund on tal passi järgi kuni 2,4V ja võib ülekoormuse tõttu moonutama hakata.

        Comment


          #5
          Vs: junost 21 ei oska häält teha

          Si bemoll on kõigis oktavites tumm.

          Kaur

          Comment


            #6
            Vs: junost 21 ei oska häält teha

            On tekkinud siis päris konkreetsed kahtlused - vastavas noodi formeerija plokis (neid kokku 12) tuleks kontrollida sisendis olevat KT315 ja loendurit К176ИЕ1. Vähemtõenäoline on jagajate КР1012ГП1/ГП2 rike. Paraku ei oska skeemi järgi arvata, milline on nimelt see si-bemolli`de formeerija, pakuks, et ФН1 plaadil 2.

            Comment

            Working...
            X