Teade

Collapse
No announcement yet.

telekas lõpetas koostöö

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telekas lõpetas koostöö

    Thomson 32WM402 hakkas lambist keset olümpiat lolli mängima.
    alustuseks lülitas end välja. mina sisse tagasi.
    mõne aja pärast (~10min) lülitas uuesti välja. mina ikka rõõmsalt sisse tagasi.
    läks veel ~10 minti ja jälle välja ja nüüd enam sisse ei lülitu.
    kui vool taha lasta siis justkui püüakse ens ise sisse lülitada ja siis lülitab taas välja.
    vilgutab ees oma punast silmakest, mis tundub nagu kood 45 olevat.
    siit siis küsimus kas nüüd on sellega kööga ja peab minema uut telekat ostma või on lootus see loom veel käima saada?
    juhul kui on lootust siis kes/kus tegeleb thomsonite taastamisega ja kui pole siis kuidas/kus selles rondist vabaneda?

    #2
    Vs: telekas lõpetas koostöö

    mõni ostab ka peale bensiinipaagi tühjakssaamist uue auto.nii et praegu on väga sobiv hetk uus teler koju tuua.
    kui just kineskoobiga midagi ei juhtunud,siis on ta igal juhul parandatav.

    Comment


      #3
      Vs: telekas lõpetas koostöö

      tänud
      ma just pärast iga paagitäit autot ei vaheta - küll läheb vahetuseks kui tuhatoos täis saab. kuna ma aga autos suitsu ei tee siis läheb auto vahetusega veidi aega
      anyway, teemast, kinekas tundub elus olevat. seni kuni pilt oli ees ole see täiesti ok ning ka hetkel kuni telekas omi asju toimetab (siis/välja lülimine) tuleb kinekale kõrgepinge peale.
      väike uurimine näitas, et Leventa tegeleb thomsonitega - keegi oskab kommenteerida kuidas sealsed spetsialistid on?

      Comment


        #4
        Vs: telekas lõpetas koostöö

        Võta korra lahti ja vaata, kas realaotus trafol on kõik otsad kinni plaadi küljes. Tavaliselt raputab toite ultraheli mõne tinast lahti. Uurima peab luubiga.

        Comment


          #5
          Vs: telekas lõpetas koostöö

          Esmalt postitatud tagahoovis poolt
          Võta korra lahti ja vaata, kas realaotus trafol on kõik otsad kinni plaadi küljes. Tavaliselt raputab toite ultraheli mõne tinast lahti. Uurima peab luubiga.
          tänud
          ma kardan, et ma liiga äpu, et ise näppima hakata.
          vaatan, mis leventa räägib.

          Comment

          Working...
          X