Teade

Collapse
No announcement yet.

SONY TA-F6B Vaikib

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    SONY TA-F6B Vaikib

    Selline mure, et võimendi SONY TA-F6B ei tee enam häält. Taga olid 4 oomised kõlarid, kuulasin üsna kõvasti, 60% võimsusest umbes, kui järsku jäi võimendi vait. Paistab, nagu üldse voolu sisse ei võtaks, kruvisin kesta lahti, kaitsmed terved. midagi kärsanud ei paista. Kust hakata viga otsima, või leiduks keegi, kes korda teeks?

    Skeemi leidsin kah:
    http://safemanuals.com/user-guide-in...SONY/TA-F6B-_E

    #2
    Vs: SONY TA-F6B Vaikib

    minu andmetel vajab see võimendi minimaalselt 8 oomi per kanal. Tee järeldused ise, mida teeb lubatust madalam takistus lõppvõimendile suure võimsuse juures

    Comment


      #3
      Vs: SONY TA-F6B Vaikib

      Kärsatab läbi? Pean nägema kuskil midagi, mis on kärssanud?

      Comment


        #4
        Vs: SONY TA-F6B Vaikib

        ütleme nii et transistorid lõppvõimus on töölepingu ülesse ütelnud. Sa uuri transistorite tähistused ja otsi kas ELFAST, oomipoest, või muust elektroonikaga tegelevast ettevõtest uued. Tunnuseks et on lõppvõimu viga, ongi see et silmaga pole midagi näha, niiet tester või oss kätte ja mõõtma, et millised on katki

        Comment


          #5
          Vs: SONY TA-F6B Vaikib

          Võib ka kaitse skeemi kala olla. Tester kätte ja uurima, mis võimude väljundites toimub (enne releed, kui on releed, ma pole skeemiga tutvunud).
          Kirjutasid, et "nagu üldse voolu sisse ei võtaks" tee kindlaks kas ikka võtab või mitte? Me pole hiromandid siin.

          Comment


            #6
            Vs: SONY TA-F6B Vaikib

            Võtab küll voolu sisse, kaitsmed olid kah terved. Paar päeva enne vaikimist kadusid kelladel tuled ära.
            Tänud siiamaani vastuste eest, ma tegelen õhtul edasi ja küsin veel lolle küsimusi. Seal on see "pulse locked power supply" ühest otsast läheb ming 13,...v sisse aga teisest otsast ei tule midagi välja. Peab tester üldse näitama seal väljatulekuotsas midagi, kui võimul midagi järel pole? Ma ei ole eriti kodus selle teemaga hetkel, aga ma õpiks heameelega.

            Comment

            Working...
            X