Teade

Collapse
No announcement yet.

telestar pt 92

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    telestar pt 92

    üritasin muuta teleri rastri parameetreid.kõik parameetrid ei jäänud mällu.astmel init t5-e v1.05 vjutasin vasak või parem noole klahvile.peale seda ilmus tähis busy ja teler lülitus välja.peale uut lülimist olid mälust kadunud programmid ja käsklused ew vx ja mõned veel.põhmõtteliselt ew ei tööta.muidugi ma ei mõtle vabariiki. ehk kreeklane või keegi veel oskavad mind probleemis aidata.

    #2
    Vs: telestar pt 92

    sa kustutasid mälu ära.
    mine uuesti teenindusmenüüsse ja vaata,mis ta sul kirjutab.
    kui veab,siis kirjutab protsessor uuesti mälu sisse.kui ei,siis pead hakkama käsitsi OPTION mimbreid sisse kandma.
    asja lihtsustaks see,kui saaksid mõnel samal mudelil need numbrid eelnevalt järgi vaadata.vastasel juhul tuleb iga OPTION rea peal eraldi õigeid kombinatsioone katsetada.
    kui on olemas programmaator,siis saaks muidugi ka eelnevalt mälu ära täita.

    Comment


      #3
      Vs: telestar pt 92

      ei õnnestu mälu taastada.aga mida sa mõtled konkreetselt option all.kas need on ruudustikes.

      Comment


        #4
        Vs: telestar pt 92

        seal peaks olema OptByte1;OptByte2 jne.
        need määravad ära teleri võimalused(värvi ja helisüsteemid;videosisendid ja nende arv;kineskoobi ja tüüneri tüüp;häälestatav sagedusriba ja palju muud.
        et teler korralikult toimiks,peab OPTION numbrid vastama antud mudeli väärtustele.

        Comment


          #5
          Vs: telestar pt 92

          suur tänu sulle kreeklane.suutsin käsklused taastada japildi ka.eks mul seal natike veel nikerdamist on.kui millegagi hätta jään,eks ma küsin siis sinult nõu.

          Comment

          Working...
          X