Teade

Collapse
No announcement yet.

6cm liugurpotet asendada?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts

    6cm liugurpotet asendada?

    Kas kellelgi on kusagil 6cm toonkompensatsiooniga lineaarset liugurpotekat mõnest seadmest eemaldada? Originaal oli mul 150 kohm. Uued on kõik ilma keskmiste klemmideta ja madala takistusega(alla 100k).
    viimati muutis kasutaja Sully; 02 m 2008, 16:14.

    #2
    Vs: 6cm liugurpotet asendada?

    Esmalt postitatud Sully poolt
    Kas kellelgi on kusagil 6cm toonkompensatsiooniga lineaarset lugurpotekat mõnest seadmest eemaldada? Originaal oli mul 150 kohm. Uued on kõik ilma keskmiste klemmideta ja madala takistusega(alla 100k).
    on olemas kasutamata, kuid vene omad, aga 100k takistusega... vajadusel saan pilti ka teha...

    Comment


      #3
      Vs: 6cm liugurpotet asendada?

      Esmalt postitatud pehka1985 poolt
      on olemas kasutamata, kuid vene omad, aga 100k takistusega... vajadusel saan pilti ka teha...

      ei krt mõõtsin üle, 5cm pikad hoopis mul.. sry.

      Comment


        #4
        Vs: 6cm liugurpotet asendada?

        mul vist on kah 100k olemas. kahjuks kaugel, et üle kontrollida. samuti vene omad ja kipun arvama, et nagu eelmiselgi kasutajal, on need ilmselt 5cm pikad
        Reha otsa astumine on inimlik, sellel hüppama jäämine pisut rumalam tegevus

        Comment


          #5
          Vs: 6cm liugurpotet asendada?

          Kui võimalik vaataks seda jalgade asetust, hädaga saab ju uued augud puurida kui originaalile lähedast ei leia.

          Comment


            #6
            Vs: 6cm liugurpotet asendada?

            Esmalt postitatud Sully poolt
            Kui võimalik vaataks seda jalgade asetust, hädaga saab ju uued augud puurida kui originaalile lähedast ei leia.
            aga palun... pilt1 pilt2

            Comment


              #7
              Vs: 6cm liugurpotet asendada?

              Esmalt postitatud Sully poolt
              Kas kellelgi on kusagil 6cm toonkompensatsiooniga lineaarset liugurpotekat mõnest seadmest eemaldada? Originaal oli mul 150 kohm. Uued on kõik ilma keskmiste klemmideta ja madala takistusega(alla 100k).
              Vajaka siiski logaritmiline liugur, ajasin ise sassi - helitugevusel ta ju nii peaks olema.

              Comment

              Working...
              X